„Pirelli“ ir „Ferrari“ rengiasi 18 colių padangų bandymams

„Pirelli“ ir „Ferrari“ rengiasi 18 colių padangų bandymams
logo Vasario 21 d. 11:35, Pirelli

Kitais metais „Formulė-1“ pereina prie 18 colių dydžio padangų, todėl šiemet bus surengta net 30 dienų šių padangų bandymų, kuriuos „Pirelli“ kompanija organizuos su skirtingomis komandomis.

Ispanų „Marca“ rašo, kad „Ferrari“ ekipa jau netrukus pradės šią programą: Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas dalyvaus trijų dienų padangų bandymuose, kurie Jerezo trasoje prasidės vasario 22 dieną. Skuderijos pilotai vairuos SF90, 2019 metų bolidą, pritaikytą 18 colių ratams.

Bandymai bus uždari, tačiau pasak Ispanijos laikraščio, „Ferrari“ lenktynininkai dirbs nuo pirmadienio iki trečiadienio, kiekvienas prie vairo praleisdamas po pusdienį. Manoma, kad jiems teks išbandyti ne tik skirtino minkštumo padangas, bet ir antradienį ir trečiadienį važiuoti su 18 colių lietaus padangomis.

Orų prognozė žada, kad Jereze bus beveik vasariškos sąlygos. Dieną temperatūra gali siekti 20 laipsnių. Kadangi šis ispanų autodromas neturi specialios dirbtinio lietaus sistemos, bandymams bus pasitelktos laistymo mašinos.

„Pirelli“ kol kas nepatvirtino 2021 m. padangų bandymų grafiko, bet laukiama, kad tai greitai bus padaryta. Numatoma, kad didžioji dalis naujų padangų bandymų įvyks po GP etapų tose pačiose trasose.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos