„Pirelli“ kuria naujas minkštąsias padangas C6 (1)

„Pirelli“ kuria naujas minkštąsias padangas C6
logo Birželio 01 d. 10:50, Pirelli

Padangų tiekėjas „Formulei-1“ Italijos „Pirelli“ kompanija kuria naujas minkštąsias C6 padangas 2025 metų sezonui. C6 padangos bus naudojamos lėtose miestų trasose, tokiose kaip Monakas ir Singapūras. Pirmieji bandymai šią savaitę įvyko Prancūzijos Paul Ricardo autodrome kartu su „Ferrari“ komanda.

„Idėja yra ta, kad lenktynėms pasiūlyti pačią minkščiausią C6 sudėtį, kadangi F-1 tvarkaraštyje atsiranda vis daugiau miestų trasų, - sako „Pirelli“ sporto padalinio vadovas Mario Isola. - Mes išplėsime minkštųjų padangų diapazoną ir imsimės priemonių, kurios mažins padangų perkaitimą. Labai rimta problema yra ta, kad reikia surasti tinkamiausią balansą tarp perkaitimo ir degradacijos.

Prieš kelias dienas mes išbandėme C6 Paul Ricardo trasoje. Tai buvo pirmasis bandymas, tačiau idėja yra judėti ta kryptimi ir komandoms kitam sezonui pateikti šešių skirtingų mišinių padangas.

Pasiūlymas buvo mūsų, turint galvoje tai, kokios trasos bus kitų metų tvarkaraštyje. Tikslas yra tas, kad reikėtų mažinti vieno sustojimo strategijų skaičių ir daugiau naudoti dviejų ar trijų sustojimų boksuose strategijas lenktynėse.

Komandos prašė pagaminti padangas, kurios mažiau perkaistų ir mes nutarėme sukurti patį minkščiausią mišinį. Yra rizika, kad jei mes sumažinsime perkaitimą, tai komandos rečiau keis padangas, nes lenktynininkai galės nuvažiuoti daugiau ratų be rimtos padangų degradacijos. Todėl mes eisime ta kryptimi - - mums reikia dar minkštesnių padangų visų mišinių linijoje“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Alienzoo
IP: 3432b39 | 06/01 12:26 Atsakyti
Na taip, jei vidutinės atlaiko visas Monako lenktynes, tai kažkas nelabai gerai...
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061