„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Sočyje

„Pirelli“ laukia vieno sustojimo Sočyje
logo 2020 Rugsėjo 27 d. 12:39, Pirelli

Vienas sustojimas boksuose - tradicinė strategija Sočyje per lenktynes, nes dėl greičio ribojimo serviso zonoje iki 60 km/h laiko praradimas sustojimui gana nemažas. Tačiau „Pirelli“ šiais metais į Rusiją atvežė pačias minkščiausias padangų sudėtis, todėl jei per lenktynes bus karšta, galimi įvairūs siurprizai.

„Pirelli“ tikisi, kad vieno sustojimo strategija čia būtų pati greičiausia visai distancijai įveikti. Tam po starto su minkštosiomis padangomis, 12 rate reikėtų pereiti prie kietųjų.

Beveik toks pats greitas būtų ir variantas startuojant su minkštosiomis ir pereinant prie vidutinių 14 rate, bet arčiau finišo galimas stiprus šių padangų susidėvėjimas.

Kiek lėtesnė būtų strategija visai be minkštųjų - tada po starto su vidutinėmis 22 rate reikėtų pereiti prie kietųjų. Visi šie variantai galimi ir atvirkštine tvarka.

Pati greičiausia dviejų sustojimų strategija, padangų gamintojų nuomone, būtų tokia: dvi atkarpos su minkštosiomis po 12 ratų ir perėjimas prie vidutinių iki finišo.

„Pirelli“ atstovas Mario Isola: „ Kaip ir tikėjomės, padangos puikiai veikė per kvalifikaciją, o pati sesija buvo labai nenuspėjama. Mes laukėme, kad antroje dalyje greičiausi pilotai naudos vidutines padangas, taip ir išėjo - Valtteri Bottas ir Maxas Verstappenas startuoja su šiomis padangomis. Tai turėtų duoti jiems kai kurį pranašumą dėl galimai ilgesnės pirmosios atkarpos ir galimybės lanksčiau rinktis sustojimo laiką.

Kvalifikacijos sustabdymas apsunkino kai kam užduotis, ypač Lewisui Hamiltonui, kuris taip pat norėjo patekti į finalinę sesiją su vidutinėmis padangomis.

Strategija ir mokėjimas kontroliuoti padangų dėvėjimąsi per lenktynes vaidins nemenką vaidmenį, ypač tiems, kurie startuos su minkštosiomis ir žada varžybas nuvažiuoti su vienu sustojimu“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749