„Pirelli“: naujosios padangos dėvėsis lėčiau (8)

„Pirelli“: naujosios padangos dėvėsis lėčiau
logo 2017 Sausio 11 d. 07:22, Pirelli
„Pirelli“ atstovai tikisi, kad naujosios padangos dėvėsis lėčiau nei tos, kurios buvo naudojamos pastaruosius kelerius metus.
Be pokyčių aerodinamikos srityje, šiemet ant F-1 bolidų bus montuojamos platesnės padangos.
Pernai surengtuose „Pirelli“ padangų bandymuose dalyvavo stipriausios čempionato ekipos: „Mercedes“, „Red Bull“ ir „Ferrari“.
Išanalizavę surinktus duomenis „Pirelli“ atstovai mano, kad naujosios padangos neišsiskirs greitu nusidėvėjimu.
„Tai visiškai naujos padangos. Mes užfiksavome daug lėtesnį nusidėvėjimą. Bet tai tik simuliacija. Padangų nusidėvėjimas gali būti visiškai kitoks antroje metų pusėje, kai varžybos vyks tose šalyse, kur oro temperatūra dažniausiai būna aukšta“, – sakė „Pirelli“ specialistas Mario Isola.
Italo teigimu, kompanija įsiklausė į pilotų pageidavimus ir sukūrė padangas, kurių temperatūrą bus lengviau kontroliuoti.
„Pasitaikė tokių atvejų, kai padangos perkaito, o po to staiga vėl grįžo prie normalios temperatūros. Pilotai mums išsakė savo nuomonę apie tai. Važiuodami paskui varžovą jie prarasdavo prispaudžiamąją jėgą. Dėl to bolidas labiau slidinėdavo, o padangos perkaisdavo.“
„Mūsų tikslas buvo sukurti tokias padangas, kurių temperatūra kuo greičiau sumažėtų iki normalios. Bandymų metu mums pavyko tai pasiekti. Tiesa, ar mums pavyko pasiekti iškeltą tikslą paaiškės tik metų pradžioje, kai padangos bus sumontuotos ant naujų bolidų.“

Komentarai (8)


Zilvaras
| 2017 Sausio 11 d. 18:32
"Tiesa, ar mums pavyko pasiekti iškeltą tikslą paaiškės tik metų pradžioje, kai padangos bus sumontuotos ant naujų bolidų.“
Jau metų pradžia, ar čia apie 2018?

Beje, nereikia čia delfi lygio antraščių..
Klepsidra
| 2017 Sausio 11 d. 18:25
wow, tai bent pasiekimas bus. o padangos bus keiciamos pagal pirmaujancios komandos pageidavimus kaip 2012?
malcov
| 2017 Sausio 11 d. 17:23
Bettinimui + :D, nes jau daknisę buvo italai su savo šudarankiais mechanikais nesugebančiais ratų normaliai prisukti.
Larensas
| 2017 Sausio 11 d. 16:54
puiku, dar sezonas bus dar neįdomesnis. nauji žiūrovai tuntais bėgs prie telikų.
Misiulis
| 2017 Sausio 11 d. 16:43
Tai sudinas sezonas vel nusimato, jei nuvaziuos monake, rusijoj, monzoj easy su vienu sustojimu.. Sezonai tie idomesni buvo, kur padangos trumpiau laike, kad butu patvarios, bet greiciau devetusi, reikia minimum po 3 stopus per race.
Plentvolis
| 2017 Sausio 11 d. 16:39
Leksai tu sintetinis beprotis
Padas
| 2017 Sausio 11 d. 14:31
Vieno nesuprantu, ka jie apgaudineja kurdami tiek skirtingu padangu rusiu, jei ir su ultra minkstom galima nuvaziuot praktiskai visas lenktynes? Palikciau tad tik kokia ultra ir tarpines.
leksai, nesupratau prie ko cia avarijos, bet sustojimai boksuose, bolidu skleidziamas garsas yra lentyniu dalis. Nepatinka, galima stebet elektrinius traukinius, ten ir greita ir tylu ir avariju nebuna

F-1.lt pulsas