„Pirelli“ pakomentavo savaitgalio rezultatus

„Pirelli“ pakomentavo savaitgalio rezultatus
logo 2019 Spalio 13 d. 14:05, Pirelli

Suzukoje komandos rinkosi tris skirtingus strategijos variantus – nuo vieno iki trijų sustojimų. Savaitgalio rezultatus pakomentavo „Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola.

Mario Isola: „Po šeštadieninio uragano, kuris pakeitė lenktynių savaitgalio tvarkaraštį ir nuplovė ant asfalto susiformavusį gumos sluoksnį, sekmadienį Suzukoje buvo pakankamai šilta. Komandos per trumpą laiką nuvažiavo ir kvalifikaciją, ir lenktynes ir abiem atvejais joms teko veikti atsižvelgiant į situaciją, kadangi labai mažai faktorių buvo žinoma iš anksto.

Strategiją teko koreguoti jau lenktynių distancijos eigoje, mes matėme variantus su vienu, dviem ar net trimis sustojimais, kadangi kiekviena komanda stengėsi reaguoti į konkurentų veiksmus. Buvo panaudoti visi trys padangų mišiniai, pirmajame šešetuke lenktynininkai naudojo keturias skirtingas strategijas, tuo padovanodami žiūrovams vaizdingas dvikovas. Be to, šiandien per kvalifikaciją ir per lenktynes buvo pagerinti Suzukos rato įveikimo laikai.

Mūsų sveikinimai „Mercedes“ komandai anksčiau laiko iškovojus Konstruktorių taurę“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos