„Pirelli“ pasiruošę apsispręsti su 2020 metų padangomis (3)

„Pirelli“ pasiruošę apsispręsti su 2020 metų padangomis
logo 2019 Spalio 09 d. 13:54, Pirelli

Kitas sezonas bus paskutinis prieš „Formulei-1“ pereinant prie 18 colių padangų. Šią savaitę kelias dienas „Pirelli“, padedama trijų komandų, atliko anksčiau neplanuotus 2020 metų pavyzdžio padangų bandymus Barselonos trasoje, kad galėtų galutinai apsispręsti su jų specifikacija.

Pagal skaičiavimus, kitą sezoną padangos turėtų išlaikyti ilgesnę distanciją ir būti mažiau jautriomis terminei degradacijai, o tai leistų pilotams kur kas aktyviau atakuoti. „Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola pareiškė, kad pagal bandymų rezultatus jų kompanija jau pasiruošusi apsispręsti su 2020 metų padangomis.

Mario Isola: „Mes praleidome keletą įtemptų dienų Barselonoje, paeiliui bandydami 2020 m. padangas „Formulei-1“ ir „Formulei-2“.

Bandymų „Formulei-1“ tikslas buvo tas, kad galėtumėm galutinai apsispręsti su 13 colių padangų specifikacija, atsižvelgiant į su komandomis suderintus naujus reikalavimus.

Per dvi bandymų dienas mes nuvažiavome gana ilgą distanciją su trijų komandų mašinomis ir surinkome visą reikiamą informaciją. Pagal bandymų rezultatus mes esame pasirengę apsispręsti su 2020 metų padangomis“.


Komentarai (3)
a9
| 10/11 03:35 Atsakyti
Nėra abejonių, kad Pirelli apsidraus su naujomis padangomis ir patieks kiečiausios sudėties padangas, kietesnes nei dabar naudojamos. Po metų pradės minkštinti sudėtį, kai pamatys, kad padangos nesproginėja.
leksas
| 10/09 16:10 Atsakyti
nafik tų 18 colių ratlankių reikia?
Black_Death
| 10/09 15:25 Atsakyti
Tegu padaro 1 padangu komplekta visam sezonui ir visi laimingi bus, nereiks zurnalistam rasineti po kelis kartus pries sekanti savaitgali apie padangu pasirinkima
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas