„Pirelli“ prognozė: šiemet padangos perkais dažniau (2)

„Pirelli“ prognozė: šiemet padangos perkais dažniau
logo Sausio 11 d. 01:31, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Pirelli“ sporto skyriaus vadovas Mario Isola prognozuoja, kad šiemet pilotams ir komandoms teks dažniau susidurti su padangų perkaitimu.

Čempionate dalyvaujančios ekipos nenorėjo naudoti naujos, 2020 m. sezonui skirtos, „Pirelli“ produkcijos, tad vienbalsiai buvo nutarta ir šiais metais naudoti 2019 m. specifikacijų padangas.

Nors techninis reglamentas išliko nepakitęs, naujieji bolidai bus greitesni. Dėl didesnės prispaudžiamosios jėgos, didės ir apkrovos padangoms.

„Palyginus su praėjusiais metais, techninis reglamentas išliks nepakitęs. Atsižvelgiant į tai, ratų įveikimų laikai šiemet turėtų būti 1-1,5 sek. geresni“, - kalbėjo M. Isola.

„Daugiau prispaudžiamosios jėgos - didesnis krūvis padangoms. Panašu, jog šiemet padangos perkais dažniau nei pernai. Taip nutiks dėl to, jog padangoms teks atlaikyti didesnes apkrovas.“

M. Isola mano, kad komandoms šiemet neturėtų kilti problemų su padangų sušildymu.

„Jei prisimenate, praėjusių metų pradžioje kai kurios komandos skundėsi, jog turėjo problemų su padangų sušildymu. Taip, jas buvo sunkiau sušildyti. Bet to neturėtų būti šiemet. Padangos, kurios bus naudojamos šiemet, komandoms jau yra gerai pažįstamos.“


Komentarai (2)
ddt
| 01/11 22:11
Patingėta išverst visą straipsnį iš f1news.ru. Ten Isloa dar ir apie Zandoort'ą užsiminė...
fnatic
| 01/11 12:32
Gerai pazistamos padangos taps viso sezono problema kazkokioms komandoms lenktyniu metu, jei per Q gerai suvažiuos ir užims aukštas vietas del ant R kentės nuo perkaitimo ir praradinės pozicija po pozicijos - pažįstamas vaizdas iš ankstesnių laikų.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas