„Pirelli“ surengs 2021 metų padangų bandymus (2)

„Pirelli“ surengs 2021 metų padangų bandymus
logo Liepos 28 d. 11:06, Sauber

„Pirelli“ jau sukūrė 2021 metų padangas „Formulei-1“ ir norėdami išbandyti jų pavydžius, rezervavo po pusvalandį laiko per treniruotes Silverstoune ir Barselonoje.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog tai bus perteklinis veiksmas, kadangi techninis reglamentas kitais metais praktiškai bus be pakeitimų ir visai įmanoma komandoms tiekti tokias pačias padangas kaip ir šiemet. Tačiau „Pirelli“ baiminasi, kad komandos vis tiek sugebės modernizuoti bolidus, nežiūrint į tai, kad technikos tobulinimas bus apribotas.

„Mes manome, kad kitų metų pabaigoje bolidų prispaudžiamoji jėga dar gerokai padidės ir mes norime tam pasiruošti, todėl ir rengiame bandymus“, - aiškino „Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola.

Vokiečių „Auto Motor und Sport“ rašo, kad jau pasiektas susitarimas, jog komandos per penktadienio treniruotes rezervuos po 30 minučių darbui su padangų bandomaisiais pavyzdžiais per antrąjį lenktynių savaitgalį Silverstoune ir prieš Ispanijos GP etapą Barselonoje. Bandymuose privalės dalyvauti visi 20 lenktynininkų. Išimtis gali būti padaryta tik tuo atveju, jei kuris nors bolidas turės techninių problemų.

Padangų gamintojai ruošiasi išbandyti įvairių sudėčių padangas, tačiau jos nebus pažymėtos, todėl net komandų inžinieriai nežinos, ką būtent išbando sportininkai, kuriems reikės įvykdyti visus „Pirelli“ nurodymus. Jie ne tik nurodys įveiktinų ratų skaičių, bet ir atakų agresyvumo laipsnį, su kuriuo pilotams teks įveikti dalį ratų.

„Mes norime išbandyti keletą skirtingų variacijų, o didžiausią dėmesį skirsime padangų stabilumui, - pridūrė M. Isola. - Kartu tai reiškia, kad slėgis padangose bus kiek sumažintas. Mes jau sukūrėme sprendimus, leidžiančius išvengti padangų perkaitimo“.

Bandomieji pavyzdžiai, kuriuos „Pirelli“ atveš į Silverstouną - tai tik patobulintos šių metų padangos, kurias komandos jau gerai pažįsta.

„Per pusę valandos neįmanoma atlikti didelio darbo, bet mes norime įsitikinti, kad rezultatai, gauti simuliatoriuje, yra tikslūs, - komentavo M. Isola. - Jei per šiuos bandymus bus gauta kokybiška informacija, tai mes tuo ir užbaigsime bandymų programą šiais metais, kuri orientuota į 2021 metus. Šiais metais daugiau padangų bandymų neturėtų būti“.


Komentarai (2)
žiūrim
IP: ba02a7f | 07/28 15:09 Atsakyti
Nesupratau, tai negalėjo ir padangų pakeitimo nukelt metams?

edit: ai my bad, padangos nesikeis dar
bmw v8
IP: 1e57d6c | 07/28 18:44 Atsakyti
žiūrim
07/28 15:09

Nesupratau, tai negalėjo ir padangų pakeitimo nukelt metams?

edit: ai my bad, padangos nesikeis dar

Perskaityk dar kartą jeigu nesupranti kas parašyta 😉
×

TOP naujienos