„Pirelli“: trasos būklė nebuvo optimali (1)

„Pirelli“: trasos būklė nebuvo optimali
logo Birželio 08 d. 11:39, Pirelli

„Pirelli“ kompanijos vyriausiasis inžinierius Simone Berra papasakojo apie penktadienio treniruotes Monrealyje pažymėdamas, kad dėl permainingo oro padangų gamintojai kol kas nesugebėjo išsiaiškinti visko apie naują asfaltą, kuris šiemet buvo paklotas Giles Villeneuve'o vardo autodrome.

Simone Berra: „Labai sunku daryti išvadas po penktadienio, kadangi oras keitėsi nuo saulėto iki lietingo. Trasos būklė nė vienoje sesijoje nepriartėjo prie optimalios, todėl rato įveikimo laikas su „slick“ tipo padangomis buvo 4 sekundėmis lėtesnis nei rodė komandų skaičiavimai, atlikti prieš išvykstant į Šiaurės Ameriką.

Tokiu būdu, lieka du svarbūs nežinomi faktoriai. Visų pirma, kiek padangos tinka naujam asfaltui. Penktadienį matėme labai prastą sukibimą, todėl logiška tikėtis žymau pagerėjimo po to, kai bolidai suks ratus su „slick“ padangomis. Antra, neaišku, koks bus padangų degradacijos lygis.

Kartu mums pavyko surinkti informaciją apie perėjimo nuo tarpinių prie „slick“ padangų tašką, o tai yra 112 proc. rato laiko sausoje trasoje.

Akivaizdu, kad pagrindiniu faktoriumi per likusias savaitgalio dienas bus neprognozuojamas permainingas oras. Prognozė rodo, kad lietaus tikimybė kvalifikacijoje – 80 proc., o lenktynėse – kiek mažesnė. Bet visi žino, kad situacija čia gali greitai keistis“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Zvejs
IP: 0d29e1c | 06/08 16:11 Atsakyti
Trasos danga: "Na, Pirelli nebuvo optimali"
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621