Pirmąjį metų ketvirtį stipriai sumažėjo F-1 pajamos (2)

Pirmąjį metų ketvirtį stipriai sumažėjo F-1 pajamos
logo Gegužės 07 d. 20:51, Pirelli

„Liberty Media“ pateiktos ataskaitos atskleidė, kad per pirmąjį šių metų ketvirtį, sausį, vasarį, kovą, stipriai sumažėjo „Formulės-1“ pajamos.

Pernai metų pradžioje F-1 pajamos siekė 246 milijonus JAV dolerių. Tuo tarpu šiemet jos krito iki 39 mln.

Minėtu laikotarpiu turėjo įvykti Australijos GP ir Bahreino GP. Bet dėl koronaviruso varžybos buvo atšauktos. Nors manoma, kad lenktynių organizatoriai mokesčius buvo sumokėję iš anksto, F-1 atstovų teigimu, į ataskaitas nebuvo įtraukti organizatorių bei transliuotojų mokesčiai.

Pagrindinės pajamos, į kurias patenka lenktynių organizatorių, transliuotojų mokesčiai bei rėmėjų pinigai, sumažėjo nuo 198 mln. 2019 metais iki 13 mln. Kitos pajamos sumažėjo nuo 48 mln. iki 26 mln.

F-1 per pirmą metų ketvirtį pavyko sumažinti veiklos išlaidas - nuo 52 mln. pernai iki 43 mln.

Kadangi per pirmus tris metų mėnesius lenktynės neįvyko, F-1 patvirtino, kad komandos negavo piniginių išmokų. Pernai per pirmus tris mėnesius ekipoms buvo išmokėti 93 mln.


Komentarai (2)
tuberkolioze
| Gegužės 08 d. 08:44
Užvakar vatnikas dalinosi džiugiomis puspročio kuris vadovauja McLaren paskalomis, kad Liberty pardavė dukterinę kompanija, tik tam, kad ištaškyti pinigus komandoms. Pasirodo vatniko ir to puspročio fantazijos nieko vertos ir komandoms ir GP rengėjams teks patiems išgyventi.
RBR
| Gegužės 08 d. 08:12
Veiklos islaidas tai nekazka sumazino. Matyt atlyginimai didoki ir nelabai kas nori mazintis:)
×

F-1.lt pulsas