Pirmasis taškas - sunkaus "Prost" darbo rezultatai (2)

logo 2001 Birželio 07 d. 19:57
Ilgai ir sunkiai dirbdama (nors dažnai tekdavo nusivilti) komanda neprarado ryžto ir Monake pagaliau iškovojo pirmąjį tašką, nuo 1999 metų sezono pabaigos.
F-1 veteranas Jean'as Alesi kirto finišą šeštasis, nors turėjo puikių šansų iškovoti penktąją vietą. Tai padaryti sutrukdė problemos su galinėmis bolido padangomis, dėl ko prancūzas buvo priverstas papildomai sustoti boksuose.
Praeitą sezoną "Prost" baigė vienuolikti - tai buvo labai sunkus metas visai komandai. Šiame sezone tikimasi geresnių rezultatų, tad pirmasis taškas turėtų būti lyg naujo starto pradžia.
Kanados trasa labai "brangi" Jean'ui - būtent čia jis 1995 metais, atstovaudamas "Ferrari", iškovojo vienintelę savo pergalę. Alesi teigia, kad nuostabu vykti Monrealį, iškovojus pirmąjį tašką Monake - ypatingos "atmosferos" lenktynėse, tad sekmadienį jis tikisi kovoti dėl taškų.
Deja, iškovoti taškus prancūzų komandai tikrai nebus lengva, nes yra tikrai stipresnių ekipų. Patys "Prost" skelbiasi patobulinę bolido aerodinamiką, tad "pridėjus" komandos naudojamą galingą praeitų metų modifikacijos "Ferrari" variklį, gal ir galima galvoti apie įsitraukimą į kovą dėl vietų pirmajame šešetuke.

Komentarai (2)
Arus
| 06/08 22:43 Atsakyti
Na pernai Prostas galejo ant Peugeot varyt, kad lievi varikliai, o dabar jau nebeiseina....Kas kaltas dabar???
Algis
| 06/08 16:40 Atsakyti
Butu puiku, jei Prost vel sugebetu iki tasku pakilti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas