Pirmosios reakcijos dėl sukilimo (47)

Pirmosios reakcijos dėl sukilimo
logo 2003 Vasario 21 d. 09:03
Tuo metu, kai "Williams“ bei "McLaren“ komandų vadovai reiškia savo nepasitenkinimą naujomis taisyklėmis ir organizuoja sukilimą, kai kurių kitų komandų bosai yra labai nepatenkinti tokiais abiejų komandų vadovų veiksmais.
"Esu tiesiog pritrenktas ir apstulbintas,"- sakė BAR komandos bosas Davidas Richardsas. "Tai paskutinis dalykas, kurio būtent šiuo metu trūko sportui. Mes turime visi išvien siekti sėkmės."
Panašios nuomonės yra ir "Minardi“ komandos bosas Paulas Stoddartas, teigiantis, jog dar vieni metai politikos už trasos ribų yra niekam nereikalingi.
"Labai liūdna matyti perspektyvą, jog gresia dar vieni metai politikos už trasos ribų, kai vietoje to galėtų būti tikros lenktynės trasoje,"- sakė P.Stoddartas.

Komentarai (47)
KIMI.R
| 02/21 09:10 Atsakyti
na jiem tai gal neidomu kaj jie tiek neinvestavo i elektronika kajp McL ar Will.
Rasinis
| 02/21 09:20 Atsakyti
kurgi ne...kai babkiu ner tai ir elekronikos nereik...o kai ims dauzytis visi tada kitaip gal uzgiedos.
Rasinis
| 02/21 09:21 Atsakyti
zodziu kuo arciau ta pradzia tuo durniau viskas darosi :(
Gincius
| 02/21 09:22 Atsakyti
Ne nu čia gaunasi jau virš visko,aš tai nesuprantu tokių RD pasisąkymų,jis apstulbintas blyn,sedėjo per žiemą ir nosį krapštė tai dabar ir nieko tipo nesupranta,jeigu jo ar P.S.komandos būtų McLaren ir Williams vietose,va tada aš norėčiau išgirsti jų kniaukimą,čia geras būdas lysti FIA į š...ą.Gal jie turi geresnių pasiūlymų?Tai tegul siūlo o ne kritikuoja.
moderator PauliusMS
| 02/21 09:22 Atsakyti
Bet uz tai itampa kokia ir kaip viskas karsta:)
enzo
| 02/21 09:25 Atsakyti
Savaime suprantama,kad techniskai silpnos komandos siekia pakeitimu,kurie supaprastins tecnini lygi.Nei Minardi,nei BAR nebus tos komandos,kurios pasieks technini tobuluma.F1 naudojamos pazangiausios technologijos,tuo ir issiskiria is kitu autosporto saku.Nesugebancioms komandos palaikyti auksta technini lygi ne vieta F1.Paprasciausiai tai nesuderinama.Tegul dalyvauja F3000 ar F3.Reikia siekti, kad F1 isliktu unikalus sportas,o ne bandyt sulygint su zemesnes pakopos lenktynemis.
mafaz
| 02/21 09:42 Atsakyti
Iki Australijos GP liko 15 d. 19 h 21 min..... O cia tokie marazmai vyksta.... va jums "genijai" MM ir BE pridare...
Giedriukas
| 02/21 09:51 Atsakyti
Teisinai sako.Williams ir McLaren komandu bosai pyxta, matyt, kad niekaip negali pasiprieshinti FERRARI komandai, tai ir ruosia sukilimus... Visoms kitoms ekipos nauji pakeitimai nesutrukde...
Incognito
| 02/21 09:58 Atsakyti
Giedriukas> sutinku pilnai, niekas nesiskundzia (garsiai), o tyliai atlieka darba, kad ir kokia situacija susikloste. Ir jei komanda parodys gerus rezultatus prie esamu pasikeitimu mano pagarba tik dar labiau isaugs, o tie kas gales del patogumo suversti visa kalte FIA... apie tokius neverta ne sneketi. TAISYKLES LYGIOS VISIEMS, neziurint i biudzeta.
Incognito
| 02/21 10:03 Atsakyti
nieko asmenisko, bet keleta kartu perskaicius straipsni nevisai aisku, ar kt vadovai nepatenkinti FIA veiksmais, ar tuo, kad dvi komandos seilejasi? kam jie nepritaria?
×

TOP naujienos