Po puikaus tempo F. Alonso išlieka kuklus

Po puikaus tempo F. Alonso išlieka kuklus
logo 2014 Kovo 14 d. 14:47, Ferrari
Fernandas Alonso po Australijos GP lenktynių penktadienio treniruočių, kuriose užfiksavo pirmąjį ir trečiąjį laikus, teigė, jog vis dar nežino, kiek pajėgi yra „Ferrari“ komanda.
Dukart pasaulio čempionas turėjo garbę pradėti penktadienio treniruotes, kurių pirmoje dalyje buvo nepralenkiamas. Ispanas taip pat buvo greitas ir kitame važiavime, nusileisdamas „Mercedes“ ekipos pilotams pusę sekundės.
„Pirmosiose sezono lenktynių treniruotėse visada būna daugiau jaudulio“, – kalbėjo F. Alonso. „Tai yra čempionato startas ir lūkesčiai, kaip sėkmingai padirbėjome žiemos metu.“
„Apskritai, tai buvo pozytivi diena mums, viskas ėjosi sėkmingai, nors ir buvo jaudulio dėl naujų taisyklių. Komanda atliko nuostabų darbą, todėl neturėjome jokių problemų.“
Nepasaint geros savaitgalio pradžios, „Ferrari“ ekipos lenktynininkas išlieka kuklus ir nelygina komandų pajėgumo.
„Labai padėjo minštų padangų naudojimas, pagreitėjo laikai, tačiau vis dar neįmanoma tiksliai pasakyti, kokie greiti mes esame. Įprastai penktadienio treniruočių rezultatai labai daug nereiškia. Turime palaukti akimirkos, kai visi važiuos vienodomis sąlygomis“, – teigė F. Alonso.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778