Policija pasirengusi užtikrinti saugumą "Didžiojo šeimų maršo" metu

Policija pasirengusi užtikrinti saugumą "Didžiojo šeimų maršo" metu
logo 2021 Gegužės 14 d. 14:49, policija.lt

Šeštadienį Vilniuje vykstant "Didžiajam šeimų maršui", policija atkreipia dėmesį, kad žmonės, planuojantys vykti keliu A1, išvažiuotų anksčiau, nes pagrindiniame kelyje galimos transporto priemonių spūstys. Pareigūnai pataria rinktis kitus vykimo maršrutus. Kadangi planuojamas didelis dalyvių skaičius, spūstys gali susidaryti ir įvažiuojant į Vilniaus miestą, Vingio parko prieigose, Vilniaus miesto centrinėje dalyje. Policija prašo renginio dalyvių elgtis atsakingai, kelyje laikytis kelių eismo taisyklių, mieste vykdyti pareigūnų prašymus ir nurodymus, laikytis galiojančių karantino reikalavimų.

- Renginyje ir prieigose dirbs gausios policijos pajėgos, kurios bus pasirengusios pagelbėti ir padėti, kad renginys vyktų draugiškoje atmosferoje. Dirbs uniformuoti ir neuniformuoti pareigūnai, raitosios policijos pajėgos, kinologai. Taip pat dirbs speciali policijos dialogo grupė - civiliais drabužiais vilkintys pareigūnai (su specialiu raiščiu), kurių pagrindinis uždavinys - bendrauti su dalyviais, atsakyti į jų klausimus, padėti įvairiose situacijose, deeskaluoti galimus konfliktus.

- Magistraliniame kelyje A1 vyksianti kolona privalo laikytis KET, policija nelydės kolonos, tačiau kelyje dirbs gausios kelių policijos pajėgos, kurios bandys užtikrinti saugų transporto priemonių judėjimą magistraliniu keliu, automobilių įsijungimą į pagrindinį kelią.

- Atkreipiame dėmesį, kad leidimas protesto akcijai išduotas tik pačiame Vingio parke, todėl dalyviai rinksis ir kalbės tik toje vietoje. Protesto metu neleidžiama koncertinė programa, išskyrus kelis muzikinius kūrinius tarp kalbų.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas