Policijai Vievyje pateiktas vairuotojo pažymėjimas iš karto sukėlė įtarimų

Policijai Vievyje pateiktas vairuotojo pažymėjimas iš karto sukėlė įtarimų
logo Balandžio 22 d. 11:19, policija.lrv.lt

Balandžio 19 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai vykdė priemones – vieni ekipažai dirbo sotinėje, kiti – Elektrėnų savivaldybėje.

Apie 9 val. Elektrėnų sav., Vievyje, Naujoji g., patikrinimui buvo sustabdytas automobilis „Audi“, kurį vairavo vyras (gimęs 1978 m.). Keturiasdešimt penkerių metų amžiaus „Audi“ vairuotojas policijos ekipažui pateikė vairuotojo pažymėjimą, išduotą Norvegijos Karalystėje.

Pateiktas dokumentas iškart sukėlė įtarimų – pagamintas ne iš polikarbonato, buvo matyti, kad vairuotojo pažymėjimas suklijuotas iš dviejų dalių, o galinėje pusėje, kurioje nurodytos kategorijos, „clim“ apsauga suklastota. Vairuotojas prisipažino, kad jo vairuotojo pažymėjimas, kurį pirko Norvegijoje, yra suklastotas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 300 str. 2 d.). Vyrui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Per priemonės Vievyje valandą Kelių policijos skyriaus pareigūnai nustatė dar vieną beteisį vairuotoją, vieną neblaivų vairuotoją (0,71 prom.), du vairuotojai nesegėjo saugos diržų, dvi transporto priemonės buvo su dygliuotomis padangomis, vienas – su tamsintais stiklais. Visiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Per priemonę, trukusią pusantros valandos Vilniuje, L. Asanavičiūtės g., prie Pasakų parko, nustatyti du neblaivūs vairuotojai (0,48 prom. ir 0,64 prom.), vienas beteisis vairuotojas, vienas nesegėjęs saugos diržo, dar vienas naudojęsis mobiliojo ryšio telefonu be laisvų rankų įrangos. Visiems jiems surašyti protokolai.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472