Požiūrį pakeitęs D. Ricciardo: galiausiai turi būti smagu (2)

Požiūrį pakeitęs D. Ricciardo: galiausiai turi būti smagu
logo Vasario 20 d. 12:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Danielis Ricciardo su „McLaren“ buvo sudaręs trijų metų sutartį, tačiau australui čia sekėsi gana sunkiai. Apart vienos įsimintinos pergalės Monzoje, sportininkas dažniausiai nusileisdavo kolegai Lando Norrisui, o galiausiai buvo nuspręsta kontraktą nutraukti.

Tuomet D. Ricciardo liko be vietos ir prisijungė prie „Red Bull“ kaip atsarginis lenktynininkas. Tiesa, šioje rolėje jis neužsibuvo, kadangi praėjusio sezono viduryje gavo vairuotojo kėdę tuometinėje „AlphaTauri“. Šią, tik pavadinimą į „Visa Cash App RB“ pakeitusią, komandą jis atstovaus ir artėjančiame sezone.

Pats D. Ricciardo tvirtina, jog visa situacija su „McLaren“ buvo labai sudėtinga, tačiau galiausiai viskas išėjo į gerą.

„Kad ir kokia nemaloni situacija buvo „McLaren“, galiausiai tai virto į užmaskuotą palaimą. Jie nutraukė mano sutartį ir aš turėjau grįžti žingsnį atgal. Tačiau tas žingsnis man leido vėl atrasti save, meilę ir sportinį alkį.

Daug dalykų buvo kažkiek įskaudinta ir nuskriausta. Krito mano valia ir motyvacija. Taigi, šiuos dalykus man reikėjo atrasti iš naujo, o šis naujasis etapas leido man tą padaryti. Kai kažką išgyveni, tai tave šiek tiek pakeičia. Pradedi kitaip vertinti dalykus, labiau vertini gerus momentus, žinai, kaip traktuoti blogus.

Sunkūs momentai priverčia suprasti kas yra svarbu, o kas ne. Iš viso to daug sužinai ir apie save. Man tai padėjo suprasti, kad aš vis dar myliu šį sportą ir vis dar tikiu savimi. Dabar aš nenoriu ant savo pečių nešti viso pasaulio svorio, kadangi man galiausiai turi būti smagu.

Taip, aš į viską tikrai žiūrėsi rimtai. Stengsiuosi būti geriausia savo versija, tačiau neleisiu, kad darbas mane užvaldytų taip smarkiai, kad nebegalėčiau mėgautis kitais gyvenimo aspektais, kadangi taip būti tiesiog neturi“, - kalbėjo D. Ricciardo.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 02/20 14:12 Atsakyti
Is savo nekonkurencingumo jis bando padaryti kazkoki sou. Anksciau Riciardo atrode gerokai rimciau, dabar tampa antraeiliu pilotu.
Lauris
IP: 8b792f2 | 02/20 17:26 Atsakyti
RBR
02/20 14:12

Is savo nekonkurencingumo jis bando padaryti kazkoki sou. Anksciau Ric... skaityti daugiau

Na kaip suvažiavo praeito sezono gale tai tikrai ne
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794