Prasto „Mercedes“ pasirodymo priežastis - „poliarinės“ sąlygos (2)

Prasto „Mercedes“ pasirodymo priežastis - „poliarinės“ sąlygos
logo 2020 Lapkričio 14 d. 23:16, Daimler AG

„Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pripažino, kad komanda nesugebėjo priversti tinkamai dirbti padangų esant „poliarinėms“ sąlygoms Stambulo trasoje, Turkijoje.

Čempionate pirmaujantis Lewisas Hamiltonas kvalifikacijoje liko šeštas, o Valtteri Bottas - devintas. Tai pirmas kartas per septynerius metus, kai nei vienas „Mercedes“ pilotas kvalifikacijoje nepateko į pirmąjį penketuką.

Anot T. Wolffo, slidi trasos danga bei žemos temperatūros buvo pagrindinės dvi priežastys, dėl kurių komanda turėjo problemų su padangomis.

„Jei neklystu, šiemet iki šiol nė karto šlapioje trasoje vykusiose kvalifikacijose nebuvome nusileidę varžovams. Bet čia sąlygos buvo visiškai kitokios. Buvo ne tik šlapia, bet dėl naujos trasos dangos dar ir labai slidu. Taip pat žemos oro ir trasos dangos temperatūros. Tiesiog nesugebėjome priversti tinkamai dirbti padangų“, - pasakojo T. Wolffas.

„Visi matėte, jei nesugebi priversti tinkamai dirbti padangų, tada slidinėji trasoje. Štai dėl ko kvalifikacijoje buvo tokie dideli skirtumai tarp komandų ir bolidų. Mūsų padangos buvo per šaltos, todėl visą laiką mums trūko sukibimo.“

Šeštoje vietoje likęs L. Hamiltonas nuo „pole“ pozicijos iškovojusio Lance‘o Strollo atsiliko daugiau nei 4 sekundėmis.

„Turime iš šios situacijos pasimokyti. Dėl žemos dangos ir oro temperatūros, lietaus ir naujos dangos, situacija buvo visiškai kitokia nei esame įpratę. Bet tai nesvarbu, nes sąlygos visiems buvo vienodos. O mes nesugebėjo priversti tinkamai dirbti padangų, todėl turėjome problemų su sukibimu. Visada sakau, kad pasimokome iš tų atvejų, kai mus įveikia varžovai. Šiandien viena iš tų dienų. Tikiuosi, kad ateityje žinosime kaip priversti tinkamai dirbti padangas net ir tokiomis poliarinėmis sąlygomis.“


Komentarai (2)
LH44
IP: 29193ec | 11/15 15:31 Atsakyti
poliarines salygos padejo laimeti etapa ir tapti cempionu :)))
LewisDNF
IP: fe02fc9 | 11/15 10:56 Atsakyti
Gerai kad ne atskiles ledynas nuo Antarktidos
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas