Prie Madrido bus pastatyta nauja F-1 trasa (3)

Prie Madrido bus pastatyta nauja F-1 trasa
logo Vasario 20 d. 14:34, Spain

Maždaug 40 km. nuo Ispanijos sostinės Madrido centro iki 2023 m. vasaros planuojama pastatyti naują trasą, kuri galėtų priimti „Formulės-1“ lenktynes, tai pat – „MotoGP“ etapus.

Tokį tikslą išsikėlė Moratos savivaldybės administracija, miestelio, kuriame gyvena vos 6 tÅ«kst. žmonių ir jis įsikÅ«ręs į rytus nuo Ispanijos sostinės.

Žemės sklypą naujojo autodromo statybai jau nusipirko „Streammotorfire“ kompanija, kuri į statybas žada investuoti 12 mln. eurų.

Pristatydamas naująjį projektą, miesto meras Anchelis Sanchesas pareiškė, jog naujasis autodromas veiktų 280 dienų per metus, priimdamas ne tik auto-moto sporto varžybas, bet ir muzikos koncertus ir kitus masinės kultÅ«ros renginius.

„Esame įsitikinę, kad naująjį projektą palaikys net patys skeptiškiausi vietos gyventojai, o taip pat miesto taryba, nes šis projektas pagyvins miestelio gyvenimą, - mano Moratos meras, tikėdamas, kad naujo projekto statybos sukurs daug naujų darbo vietų viso regiono gyventojams.

Formalumai, susiję su statybomis, turi bÅ«ti užbaigti iki 2022 metų pradžios, po to prasidės statybų darbai. Kol kas projektui priskirta 34 ha žemės, o vėliau žadama pridėti dar 60 ha, kuriuose bus statomis nauji viešbučiai, restoranai, automobilių stovėjimo aikštelės ir kiti infrastruktÅ«ros objektai.

Anchelio Sancheso skaičiavimu, jei viskas klostysis pagal planą, tai pirmasis trasos statybos etapas turi būti užbaigtas 2023 m. pirmoje pusėje. Trasa tarptautinėms varžyboms jau tada bus prieinama.


Komentarai (3)
ddt
IP: 21ec4ad | 02/21 21:30 Atsakyti
Aha. Tas "Anchelis Sanchesas", svaigstantis apie 12 mln, tai pasirodo iš tiesų yra "Angel Sanchez", iš tiesų svaigstantis apie 12 mln. Įdomu, žurnalistai ispanišką vardą "Jesus" būtų parašę kaip "Jėzus" ar kaip "Chesus"? Kodėl tuomet yra Lewis'as Hamiltonas o ne "Luizas Hamiltonas"?
maxpower
IP: 9971ca7 | 02/21 10:47 Atsakyti
ddt
02/20 19:05

už 12 liamų galima pastatyti F1 trasą? Skamba taip pat ispaniškai perspektyviai, kaip ir Ciudad Real, kuris rezultate liko tik Top Gear lenktynėms, ar FIA Grade 2 trasa Kazlų Rūdoje.

Gal vieną nulį praleido bet ir tai per mažai
ddt
IP: 21ec4ad | 02/20 19:05 Atsakyti
už 12 liamų galima pastatyti F1 trasą? Skamba taip pat ispaniškai perspektyviai, kaip ir Ciudad Real, kuris rezultate liko tik Top Gear lenktynėms, ar FIA Grade 2 trasa Kazlų Rūdoje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas