Prieš sezoną startą – E. Ocono pastaba žiniasklaidai

Prieš sezoną startą – E. Ocono pastaba žiniasklaidai
logo Vasario 28 d. 23:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Estebanas Oconas su Pierre'u Gasly į naują sezoną žengia su šiokiu tokiu nerimu.

Per bandymus Bahreine „Alpine“ bolidas toli gražu nežibėjo. Tuo tarpu žiniasklaidoje buvo daug informacijos apie potencialiai prastą šios Prancūzijos ekipos sezono pradžią.

Anot žiniasklaidos, „Alpine“ komandos vadovai tikisi didesnio progreso sezono eigoje, o sezono pradžioje – lūkesčiai maži.

Prieš sezono startą tokios galimybės nepaneigė „Alpine“ lenktynininkas Estebanas Oconas, tačiau jis turėjo pastabą žiniasklaidai.

Prancūzas buvo paklaustas ar yra pasiruošęs blogiausiam scenarijui: „Jeigu niekas nevyks pagal planą, tuomet taip, esu tam pasiruošęs. Tačiau mes dar nevažiavome su šia mašina konkurencingoje aplinkoje.

Mes dar nieko nežinome. Jūs, žiniasklaida bandot visus nuteikti, kad šis sezonas bus blogiausias. Tokia galimybė yra, kadangi dar nepasitempėme taip, kaip kitos komandos, tačiau ne viskas dar baigta.

Šiais metais bus dar dalykų, dėl kurių galima pakovoti. Aš toliau spausiu. Žinant jūsų kalbas ir taip, kaip mes pernelyg didelių lūkesčių neturime sezono pradžiai, aš jau dabar galiu išeiti bei palikti boksus, tačiau aš nesu toks“, – teigė E. Oconas. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983