Pristatytas naujasis Silverstouno boksų kompleksas (8)

Pristatytas naujasis Silverstouno boksų kompleksas
logo 2011 Gegužės 17 d. 19:48, Silverstone Circuits Limited
Antradienį buvo oficialiai pristatytas įspūdingas naujasis „sparnu“ (angl. The Wing) pramintas Didžiosiosios Britanijos Silvestouno „Formulės-1“ trasos boksų kompleksas.
Ceremonijoje dalyvavo gausybė auto ir moto sporto žvaigždžių. Sveikinimo žodžius kalbėjo „Formulės-1“ legendos Stirlingas Mossas ir Nigelas Mansellas, žiedą motociklu išmėgino Valentino Rossi.
Galerija: Naujasis Silverstouno boksų kompleksas
28 mln. svarų sterlingų kainavęs naujasis 16 500 kvadratinių metrų pastatas yra ne tik itin modernios architektūros, bet ir trečdaliu didesnis už jau morališkai atgyvenusį senąjį techninio aptarnavimo zonos kompleksą.
390 m ilgio Silverstouno trasos akcente telpa 41 garažas, jame įrengta lenktynių kontrolės patalpa, apdovanojimų pakyla, žiniasklaidos centras, įvairūs priėmimo kambariai ir varžybų stebėjimo zonos VIP žiūrovams.
Ties naujuoju boksų kompleksu, tarp „Club“ ir „Abbey“ posūkių, savaime suprantama, iš buvusios tiesios tarp „Woodcote“ ir „Copse“ posūkių buvo perkelta ir starto-finišo linija.
Prognozuojama, kad varžybų startai čia bus pilni veiksmo, nes sportininkai pirmuosius du posūkius greičiausiai įveiks neatleisdami akceleratoriaus. Įdomu ir tai, kad starto-finišo tiesioji yra nedidelėje įkalnėje, o techninio aptarnavimo juosta – plokščia su didesne įkalne pačioje pabaigoje.
Pastačius naują „The Wing“ pastatą, užbaigiama ne vienerius metus trukusi Silverstouno trasos rekonstrukcija. Jau pernai „Formulės-1“ lenktynėse buvo pradėta naudoti nauja žiedo konfigūracija su „Arena“ dalimi tarp „Abbey“ ir „Brooklands“ posūkių.
Silverstouno žiedas nuo 2010 m. naudojamas ir „MotoGP“ serijoje.
Galerija: Naujasis Silverstouno boksų kompleksas

Komentarai (8)
a9
| 05/18 14:19 Atsakyti
Teisingas pravažiavimas pro boksus, nukirpta 100m ar daugiau trasos. Tokie pravažiavimai visose trasose turėtų būti. Nors dar teisingiau būtų buvę padaryti įvažiavimą prieš pat dešinįjį posūkį.
Nikiukas
| 05/18 13:30 Atsakyti
laukiam ir kačergines atnaujinimo :D
hoksila
| 05/18 09:39 Atsakyti
grazu, pagaliau atnaujino senaji silverstona, nes atrode jau luzena
intruderis
| 05/18 07:36 Atsakyti
Valdis>>> viskas turi tobuleti. Juk nelenktyniausi tokioj pacioj konfiguracijoj nuo pat 1950. Silverstone'as visuomet keisdavosi.
jaudrius
| 05/17 23:02 Atsakyti
Puikiai atrodo net rūškanu anglišku oru. Laikas vietoje nestovi, net Europoje, super. :)
Valdis
| 05/17 21:37 Atsakyti
Dar viena legendinė trasa išdarkyta. Bandant trasą F1 2010 žaidime man naujasis Silverstone jau nebe tas koks buvo anksčiau.
db
| 05/17 21:30 Atsakyti
Nu ir nafik taip išsišokinėti? Abudabėja ir Europa po truputį...
mantazzo
| 05/17 21:06 Atsakyti
Gražu! Įvažiavimas įdomioje vietoje. Na ir tikėsimės įdomaus starto čia!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas