„Prost“ komandos ateitis miglota (5)

logo 2001 Liepos 10 d. 23:03
Komandą po truputį paliekant svarbiausiems darbuotojams, jos ateitis kuo toliau tuo labiau tampa neaiški ir miglota. „Prost“ ekipa susidūrė su didžiulia problema – pinigų trūkumu.
Šiemet komandai labai brangiai kainavo „Ferrari“ varikliai, tačiau jie suteikė komandai šiek tiek greičio, kurio „Prost“ bolidams labai trūko praėjusio sezono metu. Taip pat komandoje atsirado ir nauji investuotojai – Dinizų šeima. Tačiau ir jų pinigų nebeužtenka išlaikyti F-1 ekipai. Dėl lėšų stygiaus „Prost“ buvo priversta „apkarpyti“ savo bandymų programas.
Kuom visa tai baigsis – neaišku...

Komentarai (5)
Cargo
| 07/11 00:28 Atsakyti
o gaila... Atrode jau atsigaunanti ir se tau kad nori...dziaugiausi kai Alesi pradejo lipt i pirma sesetuka. Reikia mest po lita ir siust jiems... :-)
Tomukas
| 07/11 09:14 Atsakyti
Yep gaila :(. Bet jei metat po lita geriau pjanke uz tas bapkes padarom, daugiau naudos :)).
ramunas
| 07/11 10:08 Atsakyti
nieko kitais metais tojota vietoj ju ateis.
Yes
| 07/11 10:54 Atsakyti
Toyota ir taip ateis, kolkas jie turi vakancija. Na, o po to Prost'as tikrai gali sulaukti pasiulymo parduoti komanda kokiam nors koncernui (nepamirshkime Audi, etc.). Gaila, aishku, kad viska lemia pinigai (tiksliau, ne pinigai, o ju kiekis:)) ir toks F-1 entuziastas kaip Prost'as, deja, nieko negali padaryti...
Tylus
| 07/15 10:36 Atsakyti
Tikrai labai gaila....Na bet ka padarysi toks gyvenimas....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas