Liamas Lawsonas šiame sezone demonstruoja puikią sportinę formą.
„Racing Bulls“ lenktynininkui pavyko iškovoti taškus net šešeriose šio sezono lenktynėse, o paskutinėse iš jų, Austrijoje buvo užimta 9 vietą ir atnešti 2 taškai į komandos kraitį.
Po lenktynių Austrijoje L. Lawsonas sakė: „Visų pirma, Austrijoje buvo labai karšta, tačiau lenktynės buvo tikrai geros. Padangų degradacija buvo daugiau mažiau tokia, kaip ir tikėjomės, kas lėmė, kad galėjome laikytis savo plano.
Su mašina sugebėjome padaryti tinkama žingsnį į priekį ir visu lenktynių metu išlaikėme gerą greitį. Iš čia išvykti su dvigubu taškų kraičiu yra puikus rezultatas visai komandai, o mes žiūrėsime kaip išlaikyti šį pagreitį.
Silverstoune turėsime neblogą šansą su sprinto savaitgaliu, o aš nekantrauju, kada vėl grįšiu į trasą“, – teigė Naujosios Zelandijos lenktynininkas.