Pusė rikiuotės ketina pateikti apeliacijas dėl FIA sprendimo (3)

Pusė rikiuotės ketina pateikti apeliacijas dėl FIA sprendimo
logo Rugpjūčio 08 d. 14:43, Racing Point

Panašu, kad dauguma F-1 dalyvių nėra patenkinti vakar Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) paskelbtu sprendimu. Pusė komandų paskelbė apie ketinimus pateikti apeliacijas.

Nei „Renault“, nei „McLaren“ dar vakar neslėpė ketinimų pateikti apeliaciją dėl „Racing Point“ komandai skirtos baudos. Prie minėtų dviejų ekipų vakar prisijungė ir „Ferrari“. O šiandien paaiškėjo, kad apeliaciją ketina pateikti ir „Williams“.

FIA, už taisyklių pažeidimą, atėmė iš „Racing Point“ 15 taškų, skyrė jai 400 tūkst. eurų piniginę baudą bei du įspėjimus. Pastaroji ekipa taip pat nesėdi rankų sudėjusi ir paskelbė, jog ketina pateikti apeliaciją dėl federacijos sprendimo ir sieks, jog būtų sušvelninta arba panaikinta ekipai skirta bauda.

Komandos iki šiandien, 09:30 val., galėjo informuoti FIA apie ketinimus pateikti apeliaciją. Ją pateikti ekipos turi per 96 val.

Dauguma komandų yra nepatenkintos tuo, jog „Racing Point“ komandai buvo leista toliau naudoti galinių stabdžių ortakius, dėl kurių ekipa ir buvo nubausta.


Komentarai (3)
TingiuPrisijungti
IP: 2ebe01d | 08/09 10:07 Atsakyti
Tai, kad leidžia ir toliau naudoti tuos ortakius, nors ir buvo už juos nubausti, tai čia jau žemiausias lygis. Arba legalu, arba ne. Dabar čia kažkokia komedija.
Micius
IP: 15d615f | 08/09 09:51 Atsakyti
Federacija nebežino kokius sprendimus priimti :D Per savo sudėtingas taisykles, patys nebežino kas legalu o kas ne. Primena Microsoft licencijavimo politiką, iš paprastą dalyką padaro an tiek sudėtingą, kad paskui patys eilinį klausimą aiškinasi savaitę.
deivec
IP: 1353dd0 | 08/08 18:15 Atsakyti
williams atsibudo :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas