R.Barrichello ignoravo nurodymus (39)

logo 2001 Gegužės 14 d. 02:05
Perimti R.Barrichello ir "Ferrari" komandos pokalbiai Austrijos DP leidžia manyti, kad brazilas iš pradžių neklausė komandos nurodymų praleisti M.Schumacherį.
Pasak brazilų spaudos, Jeanas Todtas susiekė su R.Barrichello likus trims ratams iki lenktynių pabaigos ir ramiai paprašė praliestį vokietį į priekį: "Rubensai, prašau, praleisk jį".
Tuo pat metu jis per radiją pranešė M.Schumacheriui: "O.K., Michaeli, mes liepėme".
Tuo tarpu Rubensas ignoravo nurodymus. Pravažiavus dar vieną ratą, J.Todtas jau gerokai pakeltu tonu įsakė brazilui pasitraukti. R.Barrichello į tai nekreipė dėmesio. Visgi, paskutiniajame lenktynių posūkyje jis nusileido komandos nurodymams ir praleido vokietį į priekį.
Atsakydamas į klausimą "Ar M.Schumacherio praleidimas tik paskutiniajame posūkyje buvo savotiškas protestas prieš komandą?", užduotą spaudos konferencijos po lenktynių metu, brazilas atsakė: "Tikriausiai, taip".

Komentarai (39)
linast.
| 04/20 12:28 Atsakyti
galejo ir nepraleist!!!!!!!
Banzai
| 05/17 19:56 Atsakyti
Atleiskit, kaskaip neisgirstam is McKakinu gerbeju bendro lenktyniu
ivertinimo.Shumis per ta ciurbana Montoya turejo nukristi i 6 pozicija ir bandyti gerokai nutolusius priesininkus ir dar vienas ratas ir butu *** off ir paciam Davidui( tfu koks zydiskas vardas!). Todel nera ko cia kolioti F. komandines taktikos.Kam tada is viso du pilotai ir komandos pavadinimai? Petraitis seda uz McLaren, Jonaitis uz Ferrari ir stebim tik siu personu lenktyniu!
Modus
| 05/17 18:58 Atsakyti
Tfu,atsiprasau,pries apsilimo rata.
vexe
| 05/16 22:07 Atsakyti
Modus, pries starta?
Modus
| 05/16 18:55 Atsakyti
Vienas toks pat zioplys 1998 Japonijoje kovodamas del cempiono titulo nesugebejo pajudeti is vietos.Atspekit-kas?
| 05/16 16:22 Atsakyti
Kocia dabar siausiates ant Ferrari.jie bent atvaziavo iki finiso!!!!!!! Tai ne kaip kurie ziopliai, nemokantys net is vietos pajudeti su bolidu!!!!!!
Modus
| 05/16 09:31 Atsakyti
Va cia as tikrai neklystu.Pats paziurek,juk taip visi ir isvaziavo atvirkstine tvarka is boksu 1-3 2-2 3-1
| 05/15 23:33 Atsakyti
Modus, klysti. Pries keturius-penkis ratus iki sustojimu pradzios Rubinjo turejo virs tryju sek persvara pries DC, ir visa ta persvara prarado pries sukant i boksus, nors buvo su tusciu degalu baku. Nevertas jis buvo laimeti ir viskas
Modus
| 05/15 22:56 Atsakyti
Neuzmirskit ,kad kas veliau uzsuka i boksus tas stipriau atsiplesia.Tai, kad Rubensas prarado 1-a pozicija yra ne jo,o komandos taktiku kalte.
| 05/15 19:27 Atsakyti
Pats Rubinjo kaltas kad taip ivyko. Butum jis greiciau vaziaves pries pit-stopa ir neuzleides DC pirmos vietos, niekas jam nieko nenurodynetum, nes tada Shumi butu likes uz DC. Pats nesugeba vairuoti, po dar vaidina didvyri. As nors ir Kulth gerbejas, ir gaila kad Shumi gavo dar du taskus, Rubinjo man tikrai negaila
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas