R.Barrichello ignoravo nurodymus (39)

logo 2001 Gegužės 14 d. 02:05
Perimti R.Barrichello ir "Ferrari" komandos pokalbiai Austrijos DP leidžia manyti, kad brazilas iš pradžių neklausė komandos nurodymų praleisti M.Schumacherį.
Pasak brazilų spaudos, Jeanas Todtas susiekė su R.Barrichello likus trims ratams iki lenktynių pabaigos ir ramiai paprašė praliestį vokietį į priekį: "Rubensai, prašau, praleisk jį".
Tuo pat metu jis per radiją pranešė M.Schumacheriui: "O.K., Michaeli, mes liepėme".
Tuo tarpu Rubensas ignoravo nurodymus. Pravažiavus dar vieną ratą, J.Todtas jau gerokai pakeltu tonu įsakė brazilui pasitraukti. R.Barrichello į tai nekreipė dėmesio. Visgi, paskutiniajame lenktynių posūkyje jis nusileido komandos nurodymams ir praleido vokietį į priekį.
Atsakydamas į klausimą "Ar M.Schumacherio praleidimas tik paskutiniajame posūkyje buvo savotiškas protestas prieš komandą?", užduotą spaudos konferencijos po lenktynių metu, brazilas atsakė: "Tikriausiai, taip".

Komentarai (39)
motas
| 05/14 08:32 Atsakyti
fuck you, Ferrari, su savo tokia taktika. Scumio vietoj, jei tureciau savigarbos, nelenkciau Barrricelo net jei ir butu visai sustojes. Argi tai grazu, a. Tris kart cempionas gauna antra vieta tikper komandos draugo malone....
Modus
| 05/14 08:37 Atsakyti
Ferrari kaip buvo sikniais,tokiais ir liks.Saunuolis Rubensas,kad praleido be kokiu nors apsimetinejimu,kad sugedo ar kazko panasaus.Dabar visi pamate ka reiskia lygios teises pagal M.Schumacheri.Manau,kad Rubenso kitais metais Ferrari komandoje jau nebematysim.
geluonis
| 05/14 09:33 Atsakyti
as labai labai noriu tiketi kad tikrai nebematysiu Rubinho sitoj prakeiktoj, suknistoj komandoj
velniop viska velniop nesazininguma

F U C K F E R R A R I ! ! !
| 05/14 10:11 Atsakyti
jo chebryte as jums pritariu, apsisiko FERERRI, ne tik ant saves bet ir ant saves bet ir ant savo gerbeju, man ju gaila. GGOOOOOOGO "McLaren"
| 05/14 10:34 Atsakyti
tokiu poelgiu gerbeju sirdziu neuzkariausi. tokie poelgiai ir toks savigarbos jausmo neturejimas skatina tik slykstetis komanda... geriau jau Baricelo vaziuotu "vidutinioku" komandoje, taciau parodytu savo tikrus sugebejimus... FUCKFERRARI & SHUMI
| 05/14 10:48 Atsakyti
chebriuke....,bet nepamirskit kad ir Montoje...geras siknius
| 05/14 11:39 Atsakyti
Kas trukdo R.Barrichello su lygiai tokiu pat Ferrari bolidu vaziuoti visose lenktynese taip pat kaip tai daro Sumacheris? Jei nesi geriausias - nera ko verkti ant peties, kad gyvenimas nemielas. Reikia zinoti savo vieta gyvenime.
| 05/14 11:39 Atsakyti
Neisgalvokit jokiu nesamoniu. Pokalbiu klausytis neimanoma ir jau uzpiso kad sitas supistas saitas eina uz Mc'sudus. Geriau vadinkites: www.varomantFerrari.lt
MS
| 05/14 11:51 Atsakyti
nu o jus neprisimenat kaip pries du sezonus MxLaren ta pati padare...tada Davidas praleido i prieki Kakkinena...blin o jau daba ir varys ant Ferrari...F U C K M C L A R E N
| 05/14 12:03 Atsakyti
Schumis ir Ferrari sudinai padare
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas