R. Barrichello: mane kvietė į „McLaren“ (3)

R. Barrichello: mane kvietė į „McLaren“
logo 2019 Lapkričio 28 d. 19:21, IndyCar

2009 metų pabaigoje „Mercedes“ kompanija iš Rosso Brawno išpirko „Brawn GP“ „Formulės-1“ komandą, padarė šią ekipą gamykline ir pakvietė lenktyniauti Michaelį Schumacherį bei Nico Rosbergą. Rubensas Barrichello, tada važiavęs „Brawn“ komandoje, papasakojo, kad tuomet jam siūlė kontraktą su „McLaren“ 2010 metams, bet jis atsisakė.

Rubensas Barrichello: „Aš iki šiol gailiuosi, kad tada netapau Lewiso Hamiltono ekipos partneriu, kai mane kvietė į „McLaren“. Aš atsisakiau, kadangi tuo momentu 2010 metams jau turėjau pasirašęs kontraktą su „Williams“. Taip, aš turėjau šansą pasirašyti sutartį su „McLaren“, bet galiausiai jie susitarė su Jensonu Buttonu.

Aš galėjau susigundyti jų pasiūlymu, bet aš jau buvau pasirašęs kontraktą su „Williams“. Aš jaučiau milžinišką pagarbą Frenkui Williams‘ui ir nenorėjau pasielgti „neteisingai“, o ir tuo metu ši komanda buvo tikrų lenktynininkų kalvė. Kaip jau sakiau, man gaila, kad negalėjau lenktyniauti vienoje komandoje su L. Hamiltonu ir negalėjau jo palyginti su Michaeliu Schumacheriu“.


Komentarai (3)
talianas
| 11/28 20:57 Atsakyti
Taip, krovėsi nuo Buttono sausai, bet labiau Rubenso norėjo. Čia turbūt Rubensas Brazilišką bajerį šovė :)
Black_Death
| 11/28 23:27 Atsakyti
talianas
11/28 20:57

Taip, krovėsi nuo Buttono sausai, bet labiau Rubenso norėjo. Čia turbūt Rubensas Brazilišką bajerį šovė :)

Taip tikrai bajeris kad jis buvo savi vietoje, kuriai buvo samdomas. >:)
PSI_
| 11/29 13:20 Atsakyti
just keep cleaning, morons...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas