R.Barrichello nepraranda motyvacijos (12)

logo 2001 Gegužės 15 d. 18:55
Brazilas teigia, kad vis dar turi motyvacijos lenktyniauti nepaisant to, kad Austrijos DP metu jam teko susitaikyti su antrojo "Ferrari" komandos piloto vaidmeniu.
R.Barrichello buvo visiškai nepatenkintas trečiąja vieta Austrijos DP, bet praėjus dvejoms dienoms teigė, kad komandos sprendimai, tik dar labiau paskatino jį ruošiantis kitam DP.
"Aš nenuleidžiu rankų po to, kas nutiko. Stengsiuosi kiek galiu kitose lenktynėse. Aš joms nusiteikęs kaip niekada anksčiau. <...> Aš nejaučiu, kad labai atsilikinėčiau nuo Michaelio. Dar savo karjeros F-1 pradžioje aš supratau, kad pastoviai reikia judėti pirmyn. Aš buvau nepatenkintas tuo, kad turėjau nusileisti. Tačiau komanda čia niekuo dėta, paprasčiausiai Michaelis yra geras pilotas", - teigė R.Barrichello.

Komentarai (12)
Mobil 1
| 06/20 18:33 Atsakyti
Vargshas Barrichello...
Radames
| 05/18 23:43 Atsakyti
Vexe, jeigu tu jau tokis protingas, tai reikejo daryti taip: Rubinjo turejo nutaranuoti Davida, o Schumis atvazhiuotu pirmas. Juk vis tiek komanda gautu 10 tashku, kuriu visi atitektu batsiuviui.:))))))))
ramas
| 05/17 15:40 Atsakyti
vexe nejuokink zmoniu
vexe
| 05/16 22:43 Atsakyti
Bičas teisus. Sumis nelenke nes R.B. galejo riktis: lenkti DC ar praleist Suma.
| 05/16 13:08 Atsakyti
P.S. Na liaudis... pagalvokite.. jai Rubbinio ir Shumis nebutu buve vienoje komandoje...? kas butu buve kai Shumis, dar likus porai ratu, prisivijo JI ??? TAI butu kaip ir su Montoja... ;)) (t.y. butu abu išlėke iš trasos..:), nes Shumis vistiek pabandytu lenkti...) !???
| 05/16 12:45 Atsakyti
Na dėl Barichellos žodžiu...! Tai guzikas Jaudrius juos IŠTRAUKĖ IŠ KONTEKSTO...! Matyt problemos su stilistika anglu kalbos... Pas J., nors ir Rubbinio ne ka geriau surezga jam diktuojamas mintis... :)) !???
| 05/16 12:19 Atsakyti
Arunai, tau sumaher pasakytu issokti pro langa, tu ir issoktum. Ferrariu taktika yra apgailetina ir juokinga, kai tokios nesamones daromos sezono pradzioje. Is to galima padaryti tik tokia ishvada: ferrariai bijo, kad batsiuviui pritruks tashku sezono pabaigoje, o taip tikrai bus ir du shitie tashkeliai jam nepades. Shumis parode, koks jis dabar yra silpnas, ir tik nereikia kabinti makaronu, kad chia komandos taktika, o ne Shumaherio. Komandoje yra ir Rubensas, bet jis kazkodel apie toki sprendima suzino tik paskutiniame rate,ir jo kaip komandos nari niekas neklause.
Arunas
| 05/16 11:48 Atsakyti
As visiskai pritariu tokia komandinei taktikai kaip Ferrari naudojo.
Modus
| 05/15 21:48 Atsakyti
Tai tikru tikriausias zmogaus isprievartavimas.
jaudrius
| 05/15 21:45 Atsakyti
kai zmogus negali sakyti tai ka galvoja, ir gaunasi nesamones ... o butent jis pasake "good driver" o ne "better driver"... butent good!!!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas