R. Brawnas: C. Leclercas man primena M. Schumacherį ir L. Hamiltoną (4)

R. Brawnas: C. Leclercas man primena M. Schumacherį ir L. Hamiltoną
logo 2020 Spalio 28 d. 22:29, Ferrari

F-1 sporto skyriaus vadovas Rossas Brawnas negaili pagyrimų „Ferrari“ pilotui Charlesui Leclercui. Brito teigimu, jaunasis sportininkams sunkiausiomis akimirkomis, ypač šiemet, jam primena daugkartinius F-1 čempionus Michaelį Schumacherį ir Lewisą Hamiltoną.

Minėtasis C. Leclercas praėjusiais metais septynis kartus startavo iš „pole“ pozicijos ir du kartus nugalėjo. Šiemet „Ferrari“ išgyvena sunkų laikotarpį, o monakiečiui tenka pilotuoti toli gražu ne patį geriausią bolidą rikiuotėje. Bet C. Leclerco pasirodymas praėjusį savaitgalį Portugalijoje, kur jis finišavo ketvirtas, neliko nepastebėtas.

„Tai buvo dar vienas puikus Charleso pasirodymas. Taip jis suteikia daugiau motyvacijos „Ferrari“ komandai. Ji žino, kad sukūrusi gerą bolidą, iš Charleso gali tikėtis pačių aukščiausių rezultatų“, - teigė R. Brawnas.

„Gavus prastą bolidą, galimi du variantai. Tai gali turėti neigiamos įtakos sportininko motyvacijai, tad jo rezultatai ims prastėti. O tai nėra naudinga nei pilotui, nei komandai. Arba sportininkas gali daryti tai, ką šiemet daro Charlesas - kapstytis giliau ir bandyti išspausti kuo daugiau iš to, ką turi. Tokie žmonės, vėliau gavę geresnį bolidą, būna dar stipresni.“

„Panašių situacijų pasitaikė dar tada, kai teko dirbti su Michaeliu. Jis nugalėjo lenktynėse, kuriose neturėjo nugalėti. Tiesiog jo bolidas ne visada buvo pats geriausias. Bet jis vis tiek rasdavo būdų kaip nugalėti. Tokie žmonės tampa čempionais.“

„Lewisas taip pat ne kartą yra tai pademonstravęs. Taip, dabar jis pilotuoja puikų bolidą. Bet tikrai praeityje buvo tokių lenktynių, kuriose jis sugebėjo nugalėti pilotuodamas ne patį geriausią bolidą rikiuotėje. Dabar matome Charlesą darantį kažką panašaus.“


Komentarai (4)
F1 Fanas
IP: c51b943 | 10/30 13:40 Atsakyti
Helis
10/30 12:45

Hamiltonas turėdamas prastą bolidą buvo statistas, dažniau su Massa avariją padarantis negu gerą rezultatą parodantis.

1.Hamiltonas 92
2.Schumacheris 91
3.Vettelis 53
4.Prostas 51
5.Senna 41

Geriausi yra tie kas laimi titulus ir iškovoja pergalės. Nepradėk su tais bolidų pajėgumais čia, nesi inžinierius ar ekspertas koks, tiesiog TV žiūrovas kaip ir visi. Geriausi pilotai su laiku atsiranda geriausiose komandose. Turi pajėgiausius bolidus, taip buvo visada.
Helis
IP: 7d58bd4 | 10/30 12:45 Atsakyti
Hamiltonas turėdamas prastą bolidą buvo statistas, dažniau su Massa avariją padarantis negu gerą rezultatą parodantis.
Dalbajobai
IP: bbc50fe | 10/30 09:07 Atsakyti
Jau fermos fanai susitaike su ta mintim kad lec nr1 ? :D
RSFerrari
IP: 0a435bd | 10/29 12:03 Atsakyti
Hamiltono neprimena, nes Leclercas neverkia dėl kokios avarijos, ar kai taip kas nepasiseka. Hamiltonas talentas kaip reta, bet verksnys irgi nemažas, kaip fotelis. Leclercas į smulkmenas mažiau kreipia dėmesį ir koncentruojasi į darbą. Jei tik Ferrari kadanors (na vis tiek sugrįš ant savo kelio) vėl sugebės kurti laiminčius bolidus, bus ir jo laikas čempionu būti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas