R. Brawnas: „Mercedes“ pavys lyderius (21)

R. Brawnas: „Mercedes“ pavys lyderius
logo 2010 Kovo 20 d. 12:14, Bridgestone Motorsports
Mercedes“ komandos vadovo Rosso Brawno teigimu, įvykdžiusi suplanuotą bolido tobulinimo programą, ekipa po kelerių lenktynių pavys dabartinius „Formulės-1“ rikiuotės lyderius.
„Komanda Bahreine pasirodė gerai, tačiau turime sutikti, kad buvome nepakankamai konkurencingi ir privalome dirbti mažindami atsilikimą nuo lyderių“, - pareiškė britas.
„Likau labai patenkintas Nico (Rosbergo – red. past.) ir Michaelio (Schumacherio – red. past.) pasirodymu bei tuo, kaip jie dirbo kartu visą savaitgalį pateikdami aiškią ir nuolatinę informaciją bolido tobulinimui.“
„Nors mūsų bolidas iš pagrindų yra stiprus, mes turime jo tobulinimo planą kelerioms artimiausioms lenktynėms, kurį įvykdžius turėtume padidinti pajėgumą tiek, kad galėtume kovoti priekyje“, - prognozavo specialistas.
Pagrindinė „Mercedes“ komandos žvaigždė – septyniskart pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris – neslėpė vilčių gerai pasirodyti jau kito savaitgalio lenktynėse Australijoje.
„Likau labai patenkintas sezono pradžia Bahreine . Šešta pozicija man buvo gera, ypač atsižvelgus į tai, kiek kartų po savo pasitraukimo vairavau „Formulės-1“ bolidą“, - sakė vokietis, pirmosiose lenktynėse likęs šeštas.
„Esu tikras, kad Melburne dar labiau jausiu ritmą ir nekantriai to laukiu“, - pridūrė jis.

Komentarai (21)
hoksila
| 03/21 12:06 Atsakyti
f1 power>> o ko ce siust? netiesa pasake tas protingas? faktas kad laike bachreine uz saves kai kuriuos pilotus. taciau tai neparodo kad "jis lb blogas lenktynininkas". nepainiok ir nereikes siust.
arPAMENImane
| 03/21 11:35 Atsakyti
McLarenNr1 >> Na ir bukumas vistiek.. Aš rašiau, kad Brawn netobulino bolido? Aš rašiau, kad jis buvo nustojęs tobulinti dėl kelių priežasčių. O tu kalbėjai, kad jie sezono viduryje sulėtėjo, dėl to, kad inžinieriai ar kiti žmogiškieji ištekliai nepajėgūs. Na matau, kad vaikas esi ir negali kitaip, turi būti tavo žodis. Dėl finansų akivaizdus blefas? Kai viename etape turėjo tiek dalių, kiek reikia į trasą išvažiuot, atsargų nebuvo išvis. Varžėsi stambios kompanijos? Išvardink, bus be galo įdomu sužinoti, kas tokios. Virgin Brawnams mokėjo tiek, kad paėmus f-1 mastais tai buvo skatikai. Pasidomėk kuo nors, o ne iš lempos rašyk. O Mercedes kokiais inžinieriais sustiprino komandą? Pavardes parašysi ar vėl iš lempos pili? Žodžiu nematau ką diskutuoti su mažaisiais...
McLarenNr1
| 03/21 09:25 Atsakyti
arPAMENImane> jau nusikomentavai iki absurdo, o kitus bukini D. Kaip gi Brawn'ai netobolino bolido pernai? Kad jie greiciausi nuo sezono padzios buvo, cia visi zino, kaip ir tai, kad tiek pritobulino bolida, sezono eigoje, kad teko grizti vos ne prie basic varianto. Isvada: pasiseke kazkokio laimingo atsitiktinumo deka sukurti absoliuciai pajegiausis tazika sezono pradziai, o kai reikejo judeti i prieki, isaiskejo, kad potencialo tam nera. Silpnoki indzinieriai. Kas del pinigu pernai metais, tai akivaizdus blefas, kad ju truko : ne viena solidi kompanija varzesi ( Virgin... )del remimo galimybes, Brawn'as net rinktis galejo. Panasiai ir siemet bus. Nors mersiukai, zinoma, sustiprino indzinieriu komanda, bet nesitiki, kad jie pavys lyderius. Taip ir bus tarp 4 stipriausiu ketvirtoji komanda.
a9
| 03/21 03:44 Atsakyti
Pamenu tik kelis atvejus, kai komanda sugebėdavo per 2 etapus atlošti 1s atsilikimą (tokį dabar turi Mercedes). Ir nepamenu nei vieno atvejo, kad būtų išsipildę komandų vadovų pažadai (prisimenu Ferrari begalinius pažadus 2005 ar 2006 metais), kad jie netrukus pasivys konkurentus. Todėl nematau jokių priežasčių tikiti tuo, kad Mercedes greitai prisivys lyderius.
arPAMENImane
| 03/20 23:09 Atsakyti
McLarenNr1 >> Nepyk, bet tokio buko komentaro dar neteko čia skaityt. Pirmiausia pernai Brawn GP turėjo finansinių problemų sezono viduryje, nes su rėmėjais reikalai taip gerai nesiklostė, kaip atrodytų turėjo klostytis. Antra, jie akivaizdžiai pirmavo ir pradėjo nukreipti resursus į 2010 metus. Viskas buvo puikiai apskaičiuota ir pamatuota. Žinok bolido nereikia tobulinti iki tobulybes, jei matai, kad laimėsi čempionatą ir su tuo ką turi, o kitų metų reglamentas keičiasi, bei su finansai nėra gera padėtis. Tad eik knygų skaityt, nei rašyk maždaug tokiu stiliumi, sugalvojau - parašiau - aš teisus.
žiūrovas f-1
| 03/20 21:13 Atsakyti
Net neabejoju, tik klausimas KADA jus pavysit tuos lyderius.
spyxter
| 03/20 19:41 Atsakyti
Tai kad Brawn beveik oficialiai pasklebę buvo, kad nuo vidurio netobulino savo automobilio. Ir šiaip "obvious troll is obvious" :)
McLarenNr1
| 03/20 18:35 Atsakyti
Matyt ta starteri pakeisti nera labai sunku ir daug laiko mersiukai nepraras del jo pakeitimo. O del lyderiu pasivijimo, tai abejoju, cia skirta daugiau legendinio sirgaliu kruvai. Prisiminkit praeita sezona :) Ar labai smarkiai brawnai pagreitejo sezono viduryje, ar suletejo?? Jei pagreitejo, kaip red bull pradejo ant kulnu lipti? Ir McL ne vienose lenktynese lenke. Tiesiog tobulas bolido pagerinimas buva ( rofl ) Bet naivuoliam tai limpa, laukiu pasipiktinimo bangos XD
naergargaer
| 03/20 17:07 Atsakyti
Brawnai to ir tikimes...
1_Protingas
| 03/20 15:10 Atsakyti
f1 jėga > iš tikro dar durnesnis....
×

TOP naujienos