R. Grosjeaną toliau kamuoja mistinės bolido problemos

R. Grosjeaną toliau kamuoja mistinės bolido problemos
logo 2013 Balandžio 12 d. 21:24, LAT Photographic
Panašu, jog didžiausiu Romaino Grosjeano varžovu lenktynių trasoje išlieka paties prancūzo pilotuojamas bolidas. Sportininkas prasitarė, jog šiandien jam dirbti trukdė mistinės automobilio problemos.
Tau jau ne pirmas kartas šį sezoną, kai „Lotus“ pilotui tinkamai pasirodyti trukdo bėdų kamuojamas „Lotus“ bolidas. Su naujuoju komandos automobiliu ir jį kamuojamomis problemomis prancūzas kovoja trečią etapą iš eilės.
Kinijoje vykusios pirmos laisvosios treniruotės metu R. Grosjeano bolide buvo sumontuota patobulinta išmetimo sistema. Pastarąją dar Malaizijoje naudojo K. Raikkonenas.
Nors po pietų buvo nuspręsta grįžti prie senesnės išmetimo sistemos, R. Grosjeano problemų tai neišsprendė.
„Tai jau trečias penktadienis šiame sezone, kai trečią kartą iš eilės kartojasi ta pati istorija“, – nusivylimo neslėpė „Lotus“ pilotas.
„Pirmoje dienos pusėje naudojome visus atnaujinimus ir viskas klostėsi itin prastai. Po pietų grįžome prie dalių, kurias naudojome antrose lenktynėse ir buvo dar blogiau.“
„Matome, jog trūksta prispaudžiamosios galios. Turime detaliau pažiūrėti į tai ką suprantame. Negalime naudoti tokių pačių nustatymų kaip Kimi, nes tai paprasčiausiai neveikia.“
R. Grosjeanas neatmeta galimybės, jog neišsprendus jį kamuojančių problemų, ateityje gali būti pakeista bolido važiuoklė.
„Galbūt, pažiūrėsime“, – atsakė prancūzas, paklaustas ar mistinės problemos gali būti susijusios su dabar naudojama automobilio važiuokle.
„Dabar turime gerai išanalizuoti visas detales. Važiuoklės keitimas gali būti vienas iš pasirinkimų.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas