R. Grosjeanas arti susitarimo su „Mercedes“ dėl bandymų (1)

R. Grosjeanas arti susitarimo su „Mercedes“ dėl bandymų
logo Vasario 21 d. 15:43, Haas

Romainas Grosjeanas prasitarė, kad artėja prie susitarimo su „Mercedes“ dėl galimybės jam išbandyti pastarosios ekipos bolidą ir taip atsisveikinti su F-1.

Prancūzas pateko į avariją pernai Bahreine vykusiose lenktynėse ir neišvengė traumų. Dėl to sportininkas negalėjo sudalyvauti savo paskutinėse dvejose F-1 lenktynėse.

R. Grosjeanas išreiškė norą sudalyvauti bandymuose ir taip atsisveikinti su F-1. Bet „Haas“, kuriai atstovavo prancūzas, pareiškė, kad sportininkui negalės suteikti tokios galimybės, nes neturi bandymams skirto bolido. Tuo tarpu „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pernai buvo užsiminęs, kad leis prancūzui išbandyti vieną iš „Mercedes“ bolidų, bet tik tuo atveju, jeigu jokia kita komanda nesuteiks pilotui tokios galimybės.

Bendraudamas su sirgaliais socialiniuose tinkluose R. Grosjeanas prasitarė, kad artėja prie susitarimo su „Mercedes“.

„Aš su jais kalbėjausi telefonu ir mes artėjame prie susitarimo. Manau, kad tai bus mega“, - sakė R. Grosjeanas.

Prancūzas praeityje yra pilotavęs F-1 bolidą su „Mercedes“ varikliu. Paskutinį kartą tai įvyko 2015 metais, kuomet sportininkas atstovavo „Lotus“ komandai. Tais metais pilotas iškovojo prizinę vietą Spa trasoje vykusiose lenktynėse.

Šiais metais R. Grosjeanas varžysis „IndyCar“ čempionate. „Coyne“ komandos, su kuria pasirašė sutartį, bolidą pilotas išbandys antradienį Barberio trasoje, JAV.


Komentarai (1)
Lotus-Mercedes
IP: 64d961d | 02/21 18:26 Atsakyti
Ar taip tikrai buvo Lotus-Mercedes bolidas su Mercedes varikliais?
×

TOP naujienos