R. Grosjeanas: draugystė prasideda tik užbaigus karjerą (3)

R. Grosjeanas: draugystė prasideda tik užbaigus karjerą
logo Vasario 23 d. 12:53, Haas

Užbaigęs karjerą „Formulėje-1“, Romainas Grosjeanas papasakojo, kaip pasikeitė jo požiūris ir santykiai su kitais F-1 lenktynininkais.

Romainas Grosjeanas: „Formulėje-1“ yra tik 20 lenktynininkų, kiekvienas nori gauti vietą stipresnėje komandoje, o ten vietų yra visai nedaug. Tokioje situacijoje sunku draugauti su kuriuo nors kolega. Bet užbaigus karjerą, santykiai su kitais pilotais iš esmės keičiasi – jei jūsų vienodi pomėgiai, jūs daug kartu keliavote ir daug ką pergyvenote, vadinasi, jums lemta išlikti gerais draugais.

Kai tu su kuo nors varžaisi, tai dažnai nori užimti jo vietą... Mano santykiai su Sebastianu Vetteliu yra puikūs, aš labai gerbiu jį, bet tikrais draugais mes tapome tik dabar.

Kai jis lenktyniavo „Ferrari“, visų pirma, ko aš norėjau? Gauti jo vietą. Jei man paskambintų iš „Ferrari“, tai ką aš padaryčiau, jei draugaučiau su Vetteliu? Aš perskambinčiau jam ir įspėčiau, kad jis turi būti atsargus. Bet tai yra neįmanoma – tokiose situacijose sunku draugauti. Kol tu lenktyniauji „Formulėje-1“ – tu gerbi varžovą, bet tikra draugystė prasideda tik užbaigus karjerą“.


Komentarai (3)
Gogis
IP: 4a579ff | 02/27 12:52 Atsakyti
tiesa šiaip pasakė
Montoya
IP: d7e8671 | 02/23 18:43 Atsakyti
true, true, po to suseda kaip visokie Montoyai, Barikelai ir Alonso ir simulatorius draugiskai kala :D
×

TOP naujienos