R. Grosjeanas: puikiai suprantu G. Haaso sprendimą (4)

R. Grosjeanas: puikiai suprantu G. Haaso sprendimą
logo Kovo 06 d. 17:59, Honda Racing

Buvęs F-1 pilotas Romainas Grosjeanas teigia puikiai suprantantis, kodėl „Haas“ savininkas Gene Haasas nusprendė neremti jo „IndyCar“ čempionate.

Apie planus lenktyniauti JAV čempionate sportininkas buvo prasitaręs dar prieš pernai Bahreine patirtą avariją. Bet net ir po šiurpios avarijos prancÅ«zas neatsisakė planų varžytis „IndyCar“, tačiau nusprendė nedalyvauti lenktynėse, kurios bus rengiamos ovalo tipo trasose. Tiesa, sportininkas dar nėra galutinai dėl to apsisprendęs ir vis dėlto gali išbandyti savo jėgas viename iš ovalų.

F-1 „Haas“ savininkas G. Haasas praėjusį mėnesį prasitarė, jog ketino remti R. Grosjeaną „IndyCar“ čempionate, bet po sportininko avarijos Bahreine pakeitė nuomonę.

„Romainas turi žmoną ir tris vaikus, todėl pasakiau, kad negaliu jam duoti pinigų, už kuriuos jis gali užmušti save“, - sakė G. Haasas.

Paklaustas apie tokį buvusio darbdavio sprendimą, R. Grosjeanas teigė, kad neskaitė G. Haaso komentarų, bet puikiai supranta tokį amerikiečio sprendimą.

„Su „Haas“ rėmimo projektą aptarinėjome tiek prieš avariją, tiek po jos. Manėme, jog tai gali bÅ«ti puiki istorija. Buvau tos komandos pilotu nuo jos debiuto F-1. Tad galėjome pratęsti partnerystę ir „IndyCar“ čempionate“, - pasakojo R. Grosjeanas.

„Akivaizdu, kad jie priėmė kitokį sprendimą. Manau, kad jie turėjo savų priežasčių. Tai jų sprendimas. Aš puikiai jį suprantu.“

Išsigydęs traumas ir persikėlęs į Ameriką, R. Grosjeanas jau sudalyvavo keliuose „IndyCar“ bandymuose. Paskutinį kartą prancÅ«zas „Coyne“ komandos, kuriai atstovauja, bolidą išbandė „Laguna Seca“ trasoje.


Komentarai (4)
ddt
IP: 21ec4ad | 03/07 22:15 Atsakyti
tribeca
03/07 11:50

Neabejoju kad siems veiksmams butu tikusi bet kokia kita proga, pvz. debeselio danguje pamatymas.

Panašu kad kolega negalite pagirti savęs mokėjimu įsiskaityti :) Tiek to. Tiks ir debesėlis, nors ir žiauriai nuobodu taip.
tribeca
IP: baed510 | 03/07 11:50 Atsakyti
ddt
03/07 00:04

Ir vėl pralinksminot, "gali užmušti save" :) Ta proga pagirdysiu save alumi ir parodysiu sau kokį nors filmą.

Neabejoju kad siems veiksmams butu tikusi bet kokia kita proga, pvz. debeselio danguje pamatymas.
ddt
IP: 21ec4ad | 03/07 00:04 Atsakyti
Ir vėl pralinksminot, "gali užmušti save" :) Ta proga pagirdysiu save alumi ir parodysiu sau kokį nors filmą.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas