R. Grosjeanas: rankų būklė po truputi gerėja

R. Grosjeanas: rankų būklė po truputi gerėja
logo 2020 Gruodžio 31 d. 15:59, F1 TV

Dalyvaudamas virtualiose lenktynėse buvęs F-1 pilotas Romainas Grosjeanas teigė, kad jo apdegusių rankų būklė po truputi gerėja. Tiesa, prancūzas vis dar turi problemų su vienos rankos nykščiu.

Praėjusį mėnesį sportininkas Bahreine vykusių F-1 lenktynių metų pateko į didžiulę avariją, kurios metu patyrė kojos traumą bei nudegė abi rankas.

Kurį laiką praleidęs Bahreino ligoninėje, sportininkas vėliau buvo iš jos išleistas ir išvyko toliau gydytis namo į Šveicariją.

Trečiadienį R. Grosjeanas dalyvavo virtualiose „iRacing“ lenktynėse ir laisvesniu metu kalbėjosi su jo pasirodymą stebėjusiais sporto sirgaliais.

„Mano rankų būklė po truputi gerėja. Vis dar iškyla sunkumų su kaire ranka. Dar ne viską su ja galiu daryti. Daugiausiai problemų turiu su kairiu nykščiu. Negaliu jo pakankamai sulenkti“, - pasakojo sportininkas.

Anksčiau laiko sezoną baigęs prancūzas išreiškė viltį, kad jam pavyks sudalyvauti privačiuose F-1 bandymuose tam, kad galėtų tinkamai atsisveikinti su F-1. „Mercedes“ pažadėjo suteikti tokią galimybę R. Grosjeanui, jei jokia kita komanda to nepasiūlys.

Sportininkas planavo kitais metais dalyvauti „IndyCar“ čempionate, bet po Bahreine patirtos avarijos teigė dar apsvarstysiantis ateities planus. Tačiau dėl vieno dalyko R. Grosjeanas buvo tikras - nelenktyniaus su bolidu be „Halo“ sistemos.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas