R. Grosjeanas veda derybas su „IndyCar“ komanda (1)

R. Grosjeanas veda derybas su „IndyCar“ komanda
logo 2020 Lapkričio 29 d. 12:19, Haas

Siekdamas pratęsti lenktynininko karjerą, „Haas“ pilotas Romainas Grosjeanas ieškosi darbo anapus Atlanto. Teigiama, kad sportininkas jau kurį laiką veda derybas su viena iš „IndyCar“ komandų.

Kaip skelbia JAV žiniasklaida, prancūzas pretenduoja tapti „Foyt“ komandos lenktynininku. Jei pavyks susitarti dėl sutarties, R. Grosjeanas taps Sebastieno Bourdais komandos draugu, tai reiškia, jog ekipai kitais metais atstovaus du prancūzai. Prie ekipos greičiausiai prisijungs ir kanadietis Daltonas Kellettas.

Kurį laiką teigęs, kad nenori varžytis „IndyCar“ čempionate, bet vėliau pakeitęs nuomonę, R. Grosjeanas teigia kol kas neturintis jokių naujienų dėl savo tolimesnės ateities.

„Iš mano pusės kol kas nėra jokių naujienų. Tikiuosi, jog viskas paaiškės artimiausiu metu. Dėl F-1 niekada nesakyk niekada. Bet dabar mano pagrindinis tikslas yra atsidurti kur nors, kur galėčiau kovoti dėl prizinių vietų ir pergalių, nes pastaruoju metu to labai pasiilgstu.“

Teigiama, kad ieškodamas vietos JAV čempionate, R. Grosjeanas kreipėsi į buvusį F-1 pilotą Stefaną Johanssoną, kuris jau ne vienerius metus rūpinasi daugkartinio „IndyCar“ čempiono Scotto Dixono karjera.


Komentarai (1)
Micius
IP: 15d615f | 11/29 14:05 Atsakyti
Na va, senai laikas Romainai, senai...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas