R. Grosjeną pakeis P. Fittipaldi

R. Grosjeną pakeis P. Fittipaldi
logo 2020 Lapkričio 30 d. 13:51, Haas

„Haas“ komanda patvirtino pilotų sudėtį artėjančiam Sakhiro GP. Traumuotą Romainą Grosjeaną šÄ¯ savaitgalį pakeis brazilas Pietro Fittipaldi – atsarginis komandos pilotas, legendinio dukart pasaulio čempiono Emersono anÅ«kas.

Guenheris Steineris: „Kai buvo nutarta, kad geriausias variantas Grosjeanui yra praleisti vienerias lenktynes, Pietro pasirinkimas nekėlė jokių abejonių. Pastaruosius dvejus metus jis dirbo kaip atsarginis mÅ«sų pilotas, gerai žino mÅ«sų automobilį. Jis visada pasirengęs sėsti prie „Haas“ bolido vairo ir dabar tam atėjo laikas“.

Pietro Fittipaldi: „Svarbiausia, kad Romainas nenukentėjo žiaurioje avarijoje. Mes labai džiaugiamės, kad jis negavo  pavojingų traumų.

Akivaizdu, kad aš nenorėjau debiutuoti F-1 tokiomis aplinkybėmis, bet esu dėkingas Gene Haasui ir Guentheriui Steineriui už jų pasitikėjimą manimi.

Šiame sezone aš labai daug dirbau su komanda – tiek trasoje, tiek su simuliatoriumi ir gerai žinau, kaip ekipa elgiasi savaitgalio metu. Priekyje – mano debiutas GP kaip pagrindinio komandos piloto – belieka sulaukti pirmos penktadienio treniruotės.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066