R. Kubica Barselonoje išbandė „Alfa Romeo“ bolidą (2)

R. Kubica Barselonoje išbandė „Alfa Romeo“ bolidą
logo Vasario 27 d. 14:39, Sauber

Robertas Kubica vakar Barselonos trasoje, Ispanijoje, įveikė pirmuosius ratus su naujuoju „Alfa Romeo“ komandos bolidu.

C41 automobilis oficialiai buvo pristatytas pirmadienį Lenkijoje. Vakar „Alfa Romeo“ atvyko į Barseloną, kur nusprendė išnaudoti filmavimams skirtą dieną. Pirmą kartą už naujojo bolido vairo sėdęs ekipos pilotas bandytojas R. Kubica įveikė 29 ratus.

„Būti pirmam, sėdusiam už naujo automobilio vairo yra ypatinga akimirka. Visą dėmesį skyrėme patikrinimui, ar viskas veikia taip, kaip planuota, ar visos sistemos tinkamai funkcionuoja. Tad bolido pajėgumas tikrai nebuvo pagrindinis dalykas. Pilotuodamas automobilį jaučiausi gerai. Nekantriai laukiu kada sezono metu vėl galėsiu jį išbandyti“, - sakė R. Kubica.

Šių metų „Alfa Romeo“ bolidas, kaip ir daugumos komandų, yra modifikuotas praėjusių metų automobilis. Ekipa privalėjo atlikti tam tikrus pokyčius atsižvelgdama į šių metų techninį reglamentą.

„Šiam sezonui paruoštame C41 bolide yra daug detalių, kurias naudojome C39 automobilyje. Žinoma, atsižvelgę į pokyčius reglamente, tam tikras bolido dalis turėjo pakeisti, pavyzdžiui automobilio dugną ir nosį, kuriai panaudojome du tobulinimui skirtus taškus“, - pasakojo komandos technikos direktorius Janas Monchaux.

„Žinoma, dabar į bandymus atvyksime geriau pasiruošę ir turėdami daugiau žinių apie bolidą. Bet kokiu atveju turėsime maksimaliai išnaudoti tas tris dienas, geriau susipažinti su naujomis padangomis. Esame pasiruošę naujam sezonui ir nekantriai laukiame, kada vėl galėsime išvažiuoti į trasą.“


Komentarai (2)
hmmm
IP: 809213b | 02/28 00:07 Atsakyti
Tai realiai pirmas kartas, kai naujasis ferrari variklis isbandytas trasoje ?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas