R. Kubica: dabar naujokai yra geriau pasiruošę nei buvome mes prieš 10-15 metų (3)

R. Kubica: dabar naujokai yra geriau pasiruošę nei buvome mes prieš 10-15 metų
logo 2019 Vasario 01 d. 21:41, Williams / LAT Images

Williams“ pilotas Robertas Kubica mano, kad jaunieji sportininkai, šiemet debiutuosiantys „Formulėje-1“, yra geriau pasiruošę nei senesnioji karta prieš 10 ar 15 metų.

Lenkas šiemet gins minėtosios „Williams“ ekipos garbę kartu su praėjusių metų F-2 čempionu George‘u Russellu, kuris debiutuos F-1.

„George‘as yra labai geras pilotas, vienas talentingiausių iš jaunosios kartos. Jis tapo GP3 ir F-2 čempionu. George‘as yra labai talentingas“, - sakė R. Kubica.

„Kiek jį pažįstu, galiu pasakyti, jog jis yra šaunus vaikinas. Žinant jo amžių, jis labai subrendęs. Dabar situacija kitokia nei būdavo anksčiau. Kai aš debiutavau šiame sporte, dauguma jaunų žmonių tuo metu tik bandė geriau susipažinti F-1. Dabar jaunimas yra daug geriau pasiruošęs nei mes prieš 10 ar 15 metų.“

„Būdami jaunų pilotų programos nariais jie glaudžiai dirba su F-1 komandomis. Jie taip pat žino daug daugiau nei žinojome mes prieš įžengdami į F-1. Galiu pasakyti tik tiek, kad George‘o techninės žinios bei kiti dalykai mane tikrai sužavėjo.“

Komentarai (3)


fnatic
| 2019 Vasario 02 d. 12:49
O kiek as atsimenu, tai kai Kubica debiudavo 2006 metais dar tais laikais buvo bandymai ir dar anksciau daznai gaudavo penktadieniais pavairuot bolida, nes anksciau penktadieniais TOP komandos nevaziuodavo treniruotis neatsimenu tik kodel, gal del varikliu tausojimo. Todel mano nuomone gal tada ir nebuvo tu pazangiu simuliatoriu, kaip dabar bet naujokai realiomis salygomis su tais bolidais sukdavo ratus ir tikrai gerai susipazindavo, negu kaip dabar visai negauna arba vos viena penktadieni per visa sezona ir kai atsiranda sansas suvaziuot GP etapa net nepavaziuoja normaliai del praktikos stokos realiom salygom, nors simuliatoriuose sedi visa laika.
Subjektyvus
| 2019 Vasario 01 d. 22:58
nezinau nezinau, Robertai... kiek teko skaityti keletos metu atsiliepimus, tai zmones tame suprantatys sako, kad F1 pasidare nebe pilotu, o inzinieriu konkurencijos varzybos. sakoma, kad pilotas tera apie 20 % komandos sekmes. tai iseitu, kad visas pasiruosimas kuris reikalingas, tera tiksliai vykdyti inzinieriu nurodymus. liudna.
bmw v8
| 2019 Vasario 01 d. 22:47
Dar sezonas neprasidėjo, o jau bando apsidrausti, jeigu netyčia gaus malkų nuo naujoko... Ir neveltui... Mažai tikėtina, kad negaus ;)
×

F-1.lt pulsas