R. Kubica – iš antrosios vietos į niekur (8)

R. Kubica – iš antrosios vietos į niekur
logo 2008 Kovo 16 d. 16:06, BMW AG
Australijos GP lenktynes „BMW Sauber“ lenktynininkas Robertas Kubica pradėjo iš antrosios pozicijos, tačiau taškų taip ir nepelnė.
Pirmojoje lenktynių atkarpoje lenkas sugebėjo važiuoti antras, tačiau jau po pirmojo sustojimo ėmė ristis žemyn užtrukdamas už lėtesnių priešininkų. Galų gale, sportininko pasirodymas baigėsi į jo bolido galą atsitrenkus „Williams“ pilotui Kazuki Nakajimai.
„Lenktynių pradžia man klostėsi visai gerai. Buvau pasirinkęs panašią taktiką kaip Nickas, važiavau gana greitai. Tačiau nusprendėme pakeisti taktiką, ir tai nepasiteisino“, - po lenktynių apgailestavo R. Kubica.
„Užstrigau už Bourdais („Toro Rosso“ – red. past.) ir praradau daug laiko. Po to dar turėjau galimybių pelnyti kelis taškus, tačiau trečiojo saugos automobilio periodo pabaigoje Nakajima trenkėsi į mano bolido galą, ir aš turėjau sustoti“, - pridūrė jis.


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
doo
| 03/17 10:24 Atsakyti
Auga nauja kamikadziu karta ...
piktas
| 03/17 10:22 Atsakyti
Kubica toks kaip Sato, mina įsižiojęs, bet galutinėj rikiuotėj vistiek Heidfeldui nusileis. Nusileido Raikonenas savo laiku, nusileis ir Kubica
arsiakas
| 03/17 01:19 Atsakyti
Na, kad jis ir musu "mylimas" :) lenkas, bet vistiek jo gaila. Siandien pasirode sauniai, ir kito lenktynininko klaida jam buvo lemiama. Bus dar tu tasku, o gal ir pergaliu...
lego
| 03/16 20:50 Atsakyti
gali nesijaudint, ateis svente ir i jo kiema
kimi 4ever
| 03/16 16:44 Atsakyti
vargsiukas :]
Airis (BMW)
| 03/16 16:36 Atsakyti
tokios tos lenktynes sendien buvo... begalo daug nusivilimu ir daug dziaugsmo... vieni labai liudejo po lenktyniu kiti labai dziaugesi... tokias gonkes shykart.. tokiu daug nebus... :)
anexus
| 03/16 16:16 Atsakyti
gaila kubo, nusipelne tasku...
skunkasss
| 03/16 16:12 Atsakyti
nu jo... cia jam tikrai nepasiseke. siek tiek netgi gaila lenko :D
×

TOP naujienos