R. Kubica karjerą tęs DTM čempionate (2)

R. Kubica karjerą tęs DTM čempionate
logo Vasario 13 d. 20:12, Williams

Buvęs F-1 pilotas Robertas Kubica šiandien oficialiai paskelbė, kad lenktynininko karjerą tęs Vokietijos kėbulinių automobilių čempionate (DTM), kuriame atstovaus į varžybas sugrįžtančiai ART komandai. Lenkas pilotuos varžyboms specialiai paruoštą BMW M4 automobilį.

Pastarąjį automobilį sportininkas išbandė dar praėjusiais metais gruodžio mėnesį Jereze, Ispanijoje, vykusių bandymų metu.

„DTM čempionatas mane seniai domino. O gruodį vykusių bandymų metu galėjau artimiau susipažinti su technika“, - pasakojo R. Kubica.

„Manau, kad DTM yra vienas stipriausių ir geriausių čempionatų pasaulyje. Žinoma, palyginus su senbuvėmis, mūsų komandai teks įgyti daug patirties. Bet dėsime visas pastangas, kad visada progresuotume. Nekantriai laukiu sezono pradžios.“


Komentarai (2)
button_f1
| 02/15 18:17
oi, negaliu :D žiūriu vienas komentaras prie Kubicos straipsnio - galvoju 100 proc. bus to dichloro-difenil-trichloroetano prisiuosčiusio eGZperto paverkimai, kaip jam neįdomu. Akurat :D Gal grįžk į delfi komentarus, ten daug tokių kaip tu #VerstappenasBelgas
ddt
| 02/14 18:51
Nesuprantu, apie nei viena kita ka tik F1 karjera baigusi lenktynininka nera tiek straipsniu, kaip apie si. Daug maloniau skaityciau apie tai, ka veikia bent kazka gyvenime pasiekes nors ir niekad man neimponaves Rosbergas, nei sitas.. Net nzn kaip pavadint kad neizeisciau.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas