R. Kubica mano nutildęs skeptikus (17)

R. Kubica mano nutildęs skeptikus
logo 2019 Gegužės 30 d. 00:48, Williams

Po pasirodymo praėjusį savaitgalį Monake vykusiose lenktynėse, „Williams“ pilotas Robertas Kubica mano, kad jam pavyko nutildyti skeptikus.

Nuo tada, kai lenkas sugrįžo į didįjį sportą, nemažai žmonių abejojo sportininko fizine forma. Po praeityje patirtų sunkių traumų ne vienas manė, kad lenktynininkas susidurs su rimtais sunkumais, ypač tokioje miesto trasoje kaip Monake.

Bet praėjusį savaitgalį vykusiose lenktynėse R. Kubica su rimtesniais sunkumais nesusidÅ«rė. Viename iš trasos posÅ«kių apsuktas lenkas varžybas baigė 18-as.

„Žinojau, kad Monake viskas bus gerai. Daugelis žmonių galvojo, kad man nepavyks pasukti vairo. Tokioje nelengvoje situacijoje, manau, kad pasirodžiau gana gerai. Galiu bÅ«ti patenkintas. Žinoma, galutinis rezultatas galėjo bÅ«ti geresnis, bet lenktynėse visko pasitaiko“, - kalbėjo R. Kubica.

„Žmonės sakė, kad pirmame posÅ«kyje turėsiu problemų. Manau, kad visose iki šiol įvykusiose lenktynėse pirmuose posÅ«kiuose neturėjau jokių rimtesnių problemų.“

Po starto Monake R. Kubica aplenkė komandos draugą George‘ą Russellą ir Antonio Giovinazzį. Vėliau, pasinaudojęs Charleso Leclerco ir Nico Hulkenbergo incidentu, lenkas pakilo dar dviem pozicijomis aukšÄiau. O trasoje pasirodžius saugos automobiliui, sportininkas aplenkė Sergio Perezą, kuris buvo pasukęs atlikti pirmojo sustojimo.

Prieš incidentą su A. Giovinazzi, R. Kubica važiavo penkioliktas.

„Starto metu pakilau dviem pozicijomis aukšÄiau. Pirmuose ratuose reikia skirti daugiau dėmesio padangoms ir važiavimo tempui. Po to kai trasoje pasirodė saugos automobilis, galėjau varžovus išlaikyti už savęs, bet žinojau, kad turėsiu atlikti sustojimą. Buvo tikimybė, kad palis, todėl sustojimą atlikome vėliau nei varžovai. Truputi palijo, bet lijo trumpai ir silpnai, tad mÅ«sų taktika nepasiteisino.“

Kalbėdamas apie situaciją, kuomet į jo bolidą atsitrenkė ir jį apsuko A. Giovinazzi, lenkas visa tai apibÅ«dino kaip vieną iš tų incidentų, kurie pasitaiko lenktynių metu.

„Tai lenktynės. Tokiose situacijose nelabai ką gali padaryti. Tiesiog kartais taip nutinka.“


Komentarai (17)
maxpower
| 05/30 10:01 Atsakyti
YZF
05/30 08:05

lol

Pagal straipsnį tai didžiausias jo tikslas įsukti į pirmą posūkį tai galima sakyti nutildė kritikus :)
EičJey
| 05/30 12:50 Atsakyti
Nutildė, nes net kritikai nebeturi ką pasakyt apie tokius baisius rezultatus.
A85 logo rėmėjas
| 05/30 13:11 Atsakyti
Na, jeigu tiesiog važiuoti trasoje su kitais lenktynininkais, nekeliant pavojaus, tai taip - šitą tikslą pasiekė. Bet su lenktyniavimu tai biškį dar yra kur padirbėt.
deivec
| 05/30 07:20 Atsakyti
Kubica negirdejo Lietuvos skeptiku dar :D:D:D:D
CBRV
| 05/30 07:30 Atsakyti
deivec
05/30 07:20

Kubica negirdejo Lietuvos skeptiku dar :D:D:D:D

+
YZF
| 05/30 08:05 Atsakyti
lol
deivec
| 05/30 17:36 Atsakyti
o kaip teze...taip Kubica negreitas,,bet ne del rankos...
Kaip Jums teze, kad komanda realiai ruosiasi kitiems metams nepalikti Kubicos ir neinvestuoja siais metais, kad jis parodytu geresni rezultata ivertinus jo vairavimo stiliu ir panasiai...Russell gali ir uzsibuti sezona dar...tai gal komanda ir dirba jam...
AF1
| 05/30 19:50 Atsakyti
ddt
| 05/30 17:00 Atsakyti
Olrait. Po euforijos atėjo neigimo stadija.
ddt
| 05/30 17:02 Atsakyti
p.s.
Straipsnyje buvo galima paminėti, kad Kubicai ir toliau užtikrintai priklauso lėčiausio lenktynių rato pasiekimas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas