R. Nissany vėl sės prie „Williams“ bolido vairo

R. Nissany vėl sės prie „Williams“ bolido vairo
logo 2020 Lapkričio 17 d. 21:55, Pirelli

Williams“ bandytojas Roy‘us Nissany Bahreino GP treniruočių metu vėl turės progą išbandyti komandos bolidą.

Izraelietis šiemet jau du kartus sėdo už britų ekipos automobilio vairo. Sportininkas treniruočių metu bolidą pilotavo Ispanijoje ir Italijoje.

R. Nissany trečią kartą treniruotėse dalyvaus ir vieną iš pagrindinės sudėties pilotų trumpam pakeis Bahreino GP metu. O metų pabaigoje Abu Dabyje dalyvaus bandymuose, kuriuose bolidus pilotuos tik sportininkai, nestartavę daugiau nei dvejose F-1 lenktynėse.

McLaren“ jau anksčiau paskelbė, kad praleis minėtus bandymus, tuo tarpu „Williams“ bandomųjų važiavimų metu ketina naudoti du bolidus. Vieną iš jų turėtų pilotuoti minėtasis R. Nissany, o už antrojo vairo sės kitas ekipos pilotas bandytojas - Jackas Aitkenas.

Praeityje, pasibaigus sezonui, Abu Dabyje buvo rengiami „Pirelli“ padangų bandymai, kurių metu komandos ir pilotai turėjo progą geriau susipažinti su padangomis, kurios bus naudojamos naujame sezone. Bet padangų bandymus pakeitė naujokų bandymai, apie kuriuos šiemet imta daugiau diskutuoti po to, kai „Renault“ bandė gauti leidimą juose dalyvauti savo būsimam pilotui Fernando Alonso. Vis dėlto ekipa varžovų palaiminimo nesulaukė.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas