R.Schumacheris džiaugiasi pergale (6)

logo 2001 Balandžio 16 d. 15:59
R.Schumacheris, nugalėjęs San Marino DP, džiaugiasi pergale ir teigia, kad tai gali būti naujos eros “Williams” komandoje pradžia.
“Tai puiki patirtis. Tikiuosi tai pirmoji (pergalė) iš daugelio. Aš laukiau to pakankamai ilgai, mes dirbome labai daug su “Williams” ir pagaliau tai pasiekėme. Viena aišku, kad ateityje bus lengviau. <…> Tai buvo nuostabu, ir, tikiuosi, kai ko didelio pradžia. Mes buvome labai stiprūs praėjusiose trejose lenktynėse, tačiau mums paprasčiausiai nesisekė. Dabar mes atiduosime visas savo jėgas išlikti tame pačiame lygyje kaip ir “McLaren” bei “Ferrari”, - tai komandos perspektyvas komantavo Ralfas.

Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
forms
| 07/21 15:21 Atsakyti
VALIO!!! KAD TIK RALFAS DABAR SUGEBĖTŲ ATSIGAUTI!!!
Vaidas
| 04/24 10:18 Atsakyti
jis kieciausias
Aivaras
| 04/21 16:53 Atsakyti
Na ka galiu pasakyti: Schumacheriai yra Schumacheriai.
Ir nieko cia daugiau:)
Arunas
| 04/17 08:09 Atsakyti
Ne nu yo cia ai vajzdzelis buvo, nieko nepridesi ir neatimsi. Pavare tai tikrai nerealiai :) Bet man vistiek patiko visos varzybos tik vat gaila kad Shumiui nepasiseke.
Darius
| 04/16 23:22 Atsakyti
nu shakez... ralf'as myne neraliai.... Galvojau tikrai nesugebes palaikyti tokio tempo visas lenktynes....:/ ir galvojau neacilaikys priesh DC, kai tas pradejo gerint rato laikus....:\ Bet kur tau - pats greitesneis atsake... ne, nu jau bichiukas atrodo subrendo - jew nebegalima vadinti jaunesniuoju MS broliuku:) nes tas broliukas jew cielas vyras - nuostabus lenktyninkas! Ralf'ai :* (Mmmuaaaaahhh:* ;))
| 04/16 18:57 Atsakyti
NA visai padoriai vairavo Bičas..., ir Bambalas visai nieko traukti pradėjo... TAIP tai visai padorūs ratai..., o pas mus Lietuvėlėje su BMW tik Šungaudžiai tesivažinėja. PRAVALAS ! :))) ???
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas