R. Schumacheris: Lewisas gali pagerinti Michaelio rekordą

R. Schumacheris: Lewisas gali pagerinti Michaelio rekordą
logo 2019 Lapkričio 08 d. 11:49, ITR e.V.

Praėjusį sekmadienį Lewisas Hamiltonas tapo šešiskart pasaulio čempionu ir mažai kas abejoja, kad „Mercedes“ britų lenktynininkas yra pajėgus mažiausiai pakartoti, o gal net pagerinti Michaelio Schumacherio rekordą, nors dar visai neseniai atrodė, kad septyni pasaulio čempiono titulai – visiškai unikalus pasiekimas.

Dabar netgi Ralfas Schumacheris, jaunesnysis Michaelio brolis, mano, kad šis rekordas neišsilaikys.

„Abu lenktynininkai pasiekė pačio aukšÄiausio lygio, kiekvienas savo epochoje, - Ralfo žodžius cituoja vokiečių leidinys „Auto Bild“. – Manau, kad Lewisas gali pagerinti Michaelio rekordą. Galima jam tik iš visos širdies to palinkėti.

Dabar Lewisas turi pačią geriausią mašiną jis visuomet 100 proc. išnaudoja galimybes, kurias jis tik gauna. Jis turi visus reikiamus bruožus – ir patirtį, ir neįtikėtiną talentą. Jis žino, kada atakuoti, o kada sumažinti greitį. Be to, jam labai komfortiška „Mercedes“. Jis žino, jog jam yra garantuotas „piloto Nr.1“ statusas ir čia nėra jokių apribojimų. Tai pasitikėjimo pagrindas tarp lenktynininko ir komandos ir jam tai labai gerai. Gali bÅ«ti, bÅ«tent dėl to jis beveik nedaro klaidų.

Žinoma, Toto Wolffas surinko labai gerų profesionalų komandą ir duoda galimybę žmonėms ramiai dirbti. Apskirtai, visa „Mercedes“ komanda išsiskiria labai protingu ir analitiniu požiÅ«riu į reikalą“.


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas