R. Schumacheris: „Mercedes“ nebūtina sukčiauti, kad įveiktų „Red Bull“

R. Schumacheris: „Mercedes“ nebūtina sukčiauti, kad įveiktų „Red Bull“
logo 2021 Lapkričio 22 d. 22:30, Daimler AG

Buvęs F-1 lenktynininkas Ralfas Schumacheris mano, kad „Mercedes“ yra pakankamai greita, kad įveiktų „Red Bull“, todėl nėra prasmės sukčiauti ir pažeidinėti taisykles.

Minėtoji „Mercedes“ ir jos pilotas Lewisas Hamiltonas triumfavo paskutinėse dvejose lenktynėse. Tačiau pastaroji ekipa sulaukė kaltinimų iš „Red Bull“. Daugiausiai dėmesio sulaukė galinis „Mercedes“ automobilio sparnas.

Tuo tarpu R. Schumacheris abejoja, kad „Mercedes“ sukčiauja ir naudoja reglamento neatitinkantį sparną.

„Matėme Katare, kad „Mercedes“ buvo labai greita. Jie pakankamai greiti, kad įveiktų savo pagrindinius varžovus, tad nėra prasmės sukčiauti“, - kalbėjo R. Schumacheris.

„Nemanau, kad kuri nors komanda sąmoningai nesilaiko taisyklių. Jei artėjama prie galimybių ribos, visada gali kas nors ne taip nutikti. Taip kartais patenkama į pilkąsias zonas.“

Nugalėjęs paskutinėse dvejose lenktynėse, L. Hamiltonas atsilikimą nuo čempionato lyderio Maxo Verstappeno sumažino iki 8 taškų. Anot R. Schumacherio, jei situacija likusiose etapuose nesikeis, olandas tikrai netaps čempionu.

„Mercedes“ dabar gali pasigirti turinti stabilesnį paketą. Maxas daro viską ir parodo koks iš tikrųjų jis yra geras. Tačiau kovojant normaliomis sąlygomis, jis neturi jokių šansų. Galbūt jį aplankys sėkmė, kurios iki šiol jam taip trūko. Jei ta sėkmė būtų jį lydėjusi nuo pat sezono pradžios, dabar jis greičiausiai jau džiaugtųsi čempiono titulu.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778