R. Schumacheris: sprendimas dėl N. de Vrieso jau priimtas

R. Schumacheris: sprendimas dėl N. de Vrieso jau priimtas
logo 2023 Liepos 11 d. 12:53, Getty Images / Red Bull Content Pool

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Ralfas Schumacheris yra įsitikinęs tuo, sprendimas dėl išankstinio kontrakto su Nycku de Vriesu nutraukimo jau yra priimtas – jau po vasaros pertraukos Yuki Tsunodos partneriu „AlphaTauri“ komandoje taps kas nors kitas.

Pernai po labai sėkmingai nuvažiuoto etapo Italijoje prie „Williams“ vairo, kur olandas pakeitė sergantį Alexą Alboną ir uždirbo kelis taškus, „Red Bull“ koncerno konsultantas Helmutas Marko pasiÅ«lė N. de Vriesui kontraktą su „AlphaTauri“, bet smarkiai suklydo - „Formulės-2“ ir „Formulės-E“ čempionas „Formulėje-1“ jokių apčiuopiamų rezultatų neparodė, o bolidas buvo gana silpnas.

Marko kelis kartus išreiškė nepasitenkinimą de Vrieso rezultatais – Ralfas mano, kad olando dienos F-1 pasaulio čempionate yra suskaičiuotos.

Ralfas Schumacheris: „Sprendimas koncerne dėl N. de Vrieso jau priimtas, aš esu tuo įsitikinęs. Tikėtina, kad Nyckui bus skaudu nepasirodyti namų etape Zandvoorte, bet aš neabejoju, kad de Vriesas po vasaros pertraukos jau nesėdės prie „AlphaTauri“ vairo. Kas jį pakeis, kol kas didelis klaustukas“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0