R. Schumacheris: su problemomis gali susidurti ir didžiosios komandos (2)

R. Schumacheris: su problemomis gali susidurti ir didžiosios komandos
logo Kovo 30 d. 12:33, Pirelli

Buvęs F-1 pilotas Ralfas Schumacheris mano, kad su finansinėmis problemomis gali susidurti ne tik mažosios, bet ir didžiosios „Formulės-1“ komandos.

Daugelis jau išreiškė nerimą dėl to, jog dėl koronaviruso situacijos rimtų finansinių problemų turės mažiausios ekipos. Bet neabejojama, kad su problemomis susidurs ir automobilių gamintojų komandos.

„Šiuo metu turime nerimauti ne tik dėl mažųjų komandų, bet ir dėl didžiųjų. Kol kas niekas negali prognozuoti kas nutiks didžiosioms korporacijoms“, - duodamas interviu „Sky Deutschland“ sakė R. Schumacheris.

„Kalbame apie tÅ«kstančius darbuotojų. Tai reiškia, kad tÅ«kstančiai šeimų sunkiu laikotarpiu kažkaip turės sudurti galą su galu. „Ferrari“ turi savų problemų. Italijoje situacija tokia sudėtinga, jog jie tikrai negalvoja apie pirmas sezono lenktynes. Mums tik belieka tikėtis, kad situacija artimiausiu metu pagerės.“

„Kalbant apie pinigus, pagalvokite apie tokias komandas kaip „Williams“ ar „Haas“. Nežinau kuo vis tai baigsis. Jiems kyla didžiausia rizika.“


Komentarai (2)
R12
| 03/30 18:02
deivec
| Kovo 30 d. 17:28

didziosios nesusidurs. jau buvo sukretimu.
o va mazosios....

Iš kur toks užtikrintas?!Kas žino kiek visa šita xui*** tęsis!Sezonas įvyks ar neįvyks?!
deivec
| 03/30 17:28
didziosios nesusidurs. jau buvo sukretimu.
o va mazosios....
×

F-1.lt pulsas