R. Smedley: „Red Bull“ viską padarė teisingai (2)

R. Smedley: „Red Bull“ viską padarė teisingai
logo 2019 Rugpjūčio 12 d. 10:58, LAT Photographic

Robas Smedley dirbo inžinieriumi „Ferrari“ bei „Williams“ komandose, o šiais metais tapo FOM techniniu konsultantu. Jo nuomone, Vengrijoje „Red Bull“ komanda viską padarė teisingai, nors ir nusileido „Mercedes“ bei Lewisui Hamiltonui.

Robas Smedley: „Jei „Red Bull“ būtų nusprendusi atlikti antrąjį sustojimą Verstappenui iš karto po netikėto Lewiso antrojo sustojimo, Maxas vis tiek būtų išvažiavęs paskui Lewisą dėl vadinamojo „pakirtimo“. Lewisas važiavo beveik įkandin paskui Maxą, kai užvažiavo sustoti antrą kartą, tuo momentu su tokiomis pat kietosiomis padangomis jis buvo apie pusę sekundės greitesnis.

„Red Bull“ viską padarė teisingai. Jie padarė savo darbą, stengėsi kuo ilgiau išsaugoti lyderystę, bet suprato, kad bet kokiu atveju jie finišuos antri. Jie turėjo tik vieną šansą pasiekti pergalės ir jie jį išnaudojo.

Pasinaudoję galimybe atlikti sustojimą neprarandant pozicijų, „Mercedes“ važiavo link pergalės, o „Red Bull“ neturėjo kito pasirinkimo kaip padaryti tai, ką jie padarė“.


Komentarai (2)
YuZeFas
| 08/13 22:11 Atsakyti
,, Jie turėjo tik vieną šansą pasiekti pergalės ir jie jį išnaudojo." Lenku gramatika. Nera stiliaus.
deivec
| 08/12 11:21 Atsakyti
kiek ekspertu formuleje....bet vistiek kiek vaikisku klaidu...Smedley....ech...
Per daug jie viskam turi po programa...todel ir kartais supjauna toki gryba...kad (ne konkreciai RBR Vengrijoje cia kalba)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas