„Racing Point“ bolidai nebebus dažomi rožine spalva? (3)

„Racing Point“ bolidai nebebus dažomi rožine spalva?
logo 2020 Gruodžio 25 d. 17:33, Pirelli

Kitais metais „Racing Point“ komanda bus žinoma „Aston Martin“ vardu. Panašu, kad su pavadinimu pasikeis ir ekipos bolidų spalvos.

Komandos savininkas Lawrence‘as Strollas įsigijo britų automobilių gamintoją „Aston Martin“. Tad nenuostabu, jog po kurio laiko buvo paskelbta, kad „Racing Point“ nuo kitų metų taip pat bus žinoma „Aston Martin“ vardu.

Minėtos komandos bolidai nuo 2017 m. buvo dažomi rožine spalva. To priežastis - pagrindinis ekipos rėmėjas BWT. Pastarasis praeityje vedė derybas su F-1 čempionato lydere „Mercedes“, bet abejoms pusėms susitarti nepavyko. Tad BWT nusprendė investuoti į „Force India“ komandą, kuri nuo 2018 m. žinoma „Racing Point“ vardu.

Įsigijęs „Aston Martin“ L. Strollas užsiminė apie norą į sportą gražinti britų automobilių sporte naudojamą žalią spalvą. Tad būsimi „Aston Martin“ bolidai greičiausiai nebebus dažomi rožine spalva. Spalvos gali kisti ne vien tik dėl kito prekinio ženklo, bet ir dėl to, jog BWT gali visai pasitraukti iš F-1.

Teigiama, kad L. Strollas veda derybas su amerikiečių kompanija „Cognizant“, kuri gali tapti pagrindine ekipos rėmėja. Kol kas nėra aišku, ar atsiradus naujam rėmėjui BWT toliau rems komandą, ar pasitrauks iš sporto.


Komentarai (3)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 12/26 14:46 Atsakyti
AMR turi savo neon green lenktynių komandos spalvą. Tai kaip ir logiška tęsti būtų. Apie British racing green 2021 metams Stroll jr leptelėjo, tik aš nežinau ar jis tikrai skiria kur kokia žalia.

Dėl BWT rėmimo taip tikrai taip - jei remia BWT tai išdažymas, apranga - rožiniai. Bet lyg vertė to rėmimo nėra tokia didelė, kad apsimokėtų AML pasiliktį jį.
ddt
IP: 21ec4ad | 12/25 18:50 Atsakyti
RBR
12/25 18:37

Teko kažkada skaityti, kad jei BWT remia komanda, tai automobilis būtinai turi būti nudažytas rožine spalva. Kitaip kompanija nesutinka būti rėmėju. Todėl matyt ir su Mercedes nutrūko derybos. Jei Strolas uzsigeis žalios spalvos, tai BWT pasakys viso

Aš nemanau kad Aston Martin labai norėtų save reprezentuoti rožine spalva. British racing green tiesą sakant jau nuvalkiota tema kitose komandose ir apskritai visame kame, kas reprezentuoja britų autoindustriją, bet puikiai įsivaizduočiau, kad AML daug geriau norėtų matyti tokią, nei rožinę. Net jei tai tarkim leistų kai kam lyginti juos su Lotus ar pan. Galų gale, Stroll'as gali sau leisti prarasti BWT ir nė kiek nuo to nenukentėti? Na, bet šiaip tai pagyvensim - pamatysim
RBR
IP: 1037830 | 12/25 18:37 Atsakyti
Teko kažkada skaityti, kad jei BWT remia komanda, tai automobilis būtinai turi būti nudažytas rožine spalva. Kitaip kompanija nesutinka būti rėmėju. Todėl matyt ir su Mercedes nutrūko derybos. Jei Strolas uzsigeis žalios spalvos, tai BWT pasakys viso
×

TOP naujienos