„Racing Point“ įspėja varžovus: galime būti dar stipresni (4)

„Racing Point“ įspėja varžovus: galime būti dar stipresni
logo 2020 Liepos 14 d. 21:56, Racing Point

Otmaras Szafnaueris mano, kad jo vadovaujama „Racing Point“ komanda dar neatskleidė savo tikrojo potencialo, tad ateityje tikisi būti stipresnė.

Sergio Perezas praėjusį sekmadienį vykusias lenktynes pradėjo iš 17-os pozicijos, bet varžybų pabaigoje kovojo dėl ketvirtos vietos. Turbūt ne veltui „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris teigė, kad varžovai turėtų sunerimti dėl minėtos ekipos greičio.

O. Szafnaueris mano, kad kitose trasose jo vadovaujama komanda gali būti dar stipresnė.

„Bus tokių trasų, kurios mūsų bolidui tiks labiau nei Austrijos lenktynių žiedas ir mes būsime arčiau lyderių. Ar labai arti? Nežinau. Sunku pasakyti. Aš tiesiog esu patenkintas tuo, jog mūsų tempas lenktynių metu buvo geras. Neatlikome visko idealiai, o ir apie bolidą dar turime daug ką sužinoti“, - kalbėjo O. Szafnaueris.

„Bolidui perprasti reikia laiko. Turi eksperimentuoti. Pamenu tuos laikus, kai dirbau „Honda“ komandoje. Pasiekdavome tokį tašką antroje sezono pusėje, kuomet turėdavome sutelkti dėmesį ties kitu projektu, tad nebūdavo jokių atnaujinimų. Kai neatnaujini bolido tris, keturias ar penkias lenktynes iš eilės, daug ką apie jį sužinai. Tad mes vis dar turime daug ką išsiaiškinti. Nemažai dalykų sužinai tiesiog eksperimentuodamas. Kuo daugiau laiko praleisime trasoje treniruočių metu, tuo geriau galėsime sureguliuoti savo bolidus.“

O. Szafnauerio teigimu, komanda daug sužinojo šeštadienį surengtos kvalifikacijos metu, kurį įvyko esant itin prastoms oro sąlygoms.

„Jei nesugebi tinkamai priversti dirbti šlapiai trasos dangai skirtų padangų, žinai, kad bus sunku. Būtent taip mums nutiko šeštadienį. Bet dabar mes žinome priežastis. Tad jei rytoj tektu vėl dalyvauti tokioje kvalifikacijoje, situacija būtų visiškai kitokia.“


Komentarai (4)
Tech
| 07/15 10:14 Atsakyti
tik idomu, ar Mersas jiems tieks atnaujinimus,ar konsultuos kaip juos gamintis :)) su pilotais irgi problema, Sergio silpnokas Q, o Strolas per visus galus silpnas, tad sita rozine AMG kopija net nebus arti TOP3 ir del zmogisko faktoriaus
tuberkolioze
| 07/15 07:52 Atsakyti
OG
07/14 22:43

Cia bus taspats kaop su ferrari,nebegali sulciaut ir baigesi greiciai ir sekme...

Tai pas ferarius irgi galma dar alfa romeo dėl detalių patikrinti. Tik kad jie velkasi gale ir niekam neįdomūs ant kieno bolido savo pavadinimą užsirašė. O būtų ferariai su varikliu iššovę tai dabar renaul su rb ant alfa romeo skundus rašinėtu.
OG
| 07/14 22:43 Atsakyti
Cia bus taspats kaop su ferrari,nebegali sulciaut ir baigesi greiciai ir sekme...
ArasHamis
| 07/14 22:32 Atsakyti
komandos narys dirbantis ...---kitai komandai,,,,,
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas