„Racing Point“ kitąmet gali tapti „Aston Martin“ (12)

„Racing Point“ kitąmet gali tapti „Aston Martin“
logo 2019 Gruodžio 05 d. 21:43, Pirelli

„Racing Point“ savininkas Lawrence‘as Strollas svarsto galimybę įsigyti britų automobilių gamintoją „Aston Martin“, tad jau kitais metais F-1 ekipa sezoną gali pradėti su nauju pavadinimu ir spalvomis.

L. Strollas, kurio turtas vertinamas 2 milijardais svarų sterlingų, kartu su savo konsorciumu pernai įsigijo į administratorių rankas patekusią „Force India“ komandą, kurią pervadino į „Racing Point“.

Britų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad kanadietis nori pasinaudoti kritusia „Aston Martin“ akcijų kaina ir įsigyti automobilių gamintoją. Kai pernai „Aston Martin“ akcijos buvo pradėtos pardavinėti Londono akcijų biržoje, jų vertė krito nuo 19 svarų iki 5 svarų. O gamintojas per pirmuosius šešis mėnesius patyrė 80 milijonų svarų nuostolį.

Teigiama, kad įsigijęs kontrolinį akcijų paketą, L. Strollas „Racing Point“ pervadintų į „Aston Martin“, o 2020 m. komandos bolidai būtų nudažyti automobilių gamintojui būdinga britiška žalia spalva.

Minėtam scenarijui tapus realybe, labiausiai nukentėtu „Red Bull“. „Aston Martin“ yra pagrindinis minėtos komandos rėmėjas. Abi pusės taip pat bendradarbiavo kuriant „Valkyrie“ automobilį, kurį nuo kitų metų planuojama naudoti WEC čempionate.

L. Strollui įsigijus „Aston Martin“ dar labiau sutvirtėtų ryšiai su „Mercedes“. Būtent šio gamintojo varikliai yra montuojami į „Racing Point“ bolidus. „Mercedes“ motorai taip pat yra naudojami „Aston Martin“ automobiliuose.


Komentarai (12)
tribeca
| 12/06 10:04 Atsakyti
Akcijoms krentant gamintojas jokio nuostolio nepatiria, jis nuostoli patiria kai pagamintu automobiliu neparaduoda, akcijoms krentant nuostoli patiria akcininkai. Gamintojas Aston Martin siu metu trecia ketvirti pardave beveik 1500 automobiliu, surinko 250 mln $ iplauku is kuriu grynasis pelnas 10,5 mln $, kas yra 50% maziau nei praejusiu metu atitinkama ketvirti, todel akciju verte nukrito, nes grynasis pelnas nepasieke planuotu skaiciu, bet tai susije su naujo SUV paleidimu, del kurio stoja iprastu automobiliu pardavimai, o zymi iplauku dalis naudojamos SUV projekto vystymui, priklausomai nuo to kaip eisis jo prekyba kai bus paleistas i rinka, gamintojo akcijos gali susokti ceciotka. Bet kam tai rupi...
Paulius Barysas1708901819162923
| 12/06 10:43 Atsakyti
Red Bull pervadintu i Honda Red Bull Racing. Ir vat taip ir bus panasu. Problema Aston Martinui butu, kad Racing Point (buvusi Force India) yra ne lyderiu grupeje, o tik biski stipresni vidutiniokaI
Naivus Kvailys
| 12/05 22:14 Atsakyti
Telemetrijus
12/05 21:55

Galėtu iškarto į "Team-Stroll" pervadinti.

Taip, pasekti Ferrai, McLaren, Haas, Williams ir kitu buvusiu F-1 komandu pavyzdziu.
RBR
| 12/06 10:23 Atsakyti
maxpower
12/06 10:11

Na kaip nebutu visgi vienas is didesniu remeju.

Man atrodo is sio remimo didesne nauda yra Aston martin nei RedBull. Ant RedBull bolidu tokiu atveju padaugetu ir padidetu Honda uzrasai, kurie siuo metu yra labai minimalus. O Aston martin pereinant prie Racing Point atsidurtu niekam neidomiu grupeje. Nei si komanda, nei Strollas ar Perezas jokios pridetines vertes nekuria. Nebent Meksikos mafijos vadai pradetu pirkti Aston Martin automobilius :D
talianas
| 12/06 13:37 Atsakyti
Aston Martin užrašams ant Red Bull yra tokia pati nauda, kokia buvo Ladai turėtį užrašus ant Renault.
Jei Strollas nusiperka Martina, tai F1 komandą galėtų vadinti gamykline. Ar didelė nauda tai klausimas, bet kad logiška, tai faktas.
Telemetrijus
| 12/05 21:55 Atsakyti
Galėtu iškarto į "Team-Stroll" pervadinti.
RBR
| 12/06 08:17 Atsakyti
Vel Aston Martin reklama darosi:) du metus apie variklio gamyba svaigo, dabar jau apie komanda
Naivus Kvailys
| 12/06 08:40 Atsakyti
RBR
12/06 08:17

Vel Aston Martin reklama darosi:) du metus apie variklio gamyba svaigo, dabar jau apie komanda

Kaip jie darosi ta reklama? Patirdami nuostolius?
maxpower
| 12/06 09:18 Atsakyti
RBR
12/06 08:17

Vel Aston Martin reklama darosi:) du metus apie variklio gamyba svaigo, dabar jau apie komanda

Tai kad Strolas taip kalba, o ne Aston Martin. Idomiausia kas butu su Redbull jei visgi nusipirktu.
talianas
| 12/06 09:43 Atsakyti
maxpower
12/06 09:18

Tai kad Strolas taip kalba, o ne Aston Martin. Idomiausia kas butu su Redbull jei visgi nusipirktu.

Su Red Bull nieko nebūtų, tik Aston Martin reklamos neliktų. Kuri šiaip yra nelogiška. Ant sparno turi būti Honda parašyta.
×

TOP naujienos